Головна / Поради / Швидкий кредит з компанією MyCredit

Швидкий кредит з компанією MyCredit

Коли потрібні гроші, ми починаємо розглядати варіанти, у кого можна зайняти. Список друзів швидко скорочується, а збирати довідки для банку не дуже хочеться. Тому в таких випадках на допомогу приходить кредитна компанія MyCredit.

Що являє собою кредитна компанія MyCredit?

MyCredit – компанія, що надає мікрокредити для будь-яких верств населення. Вона вже довго працює на ринку, і зарекомендувала себе, як простий і швидкий спосіб отримання коштів. Перевагами компанії кредитування в MyCredit є:

  • Кредитний ліміт 1000-15000грн;
  • Можливість отримання кредиту без довідки про доходи;
  • Швидке оформлення заявки;
  • Можливість оформлення заявки з дому;
  • Низькі відсотки по виплата.

Як відбувається процес отримання коштів?

Для того, щоб отримати кошти, Вам не потрібно нікуди йти. Ви можете просто з дому зайти на сайт credits-online – https://credits-online.com.ua/company/mycredit і оформити заявку. Для цього Вам потрібно ввести дані про себе, свій індивідуальний податковий номер та паспортні дані. Компанія MyCredit, на відміну від інших установ, не вимагає ніяких довідок про доходи, виписок з банку або офіційного працевлаштування. Ввівши всі свої дані, протягом 20 хвилин Ви отримаєте відповідь, і гроші вже будуть на Вашій карті. 80% тих, хто оформляє заявку, отримують позитивний результат.

Умови кредитування пропонує MyCredit?

Кредитна компанія MyCredit пропонує короткострокове кредитування до 30 днів. Тобто Ви можете взяти в кредит на 1 місяць від 1000грн до 15000 під 0,01% в день. Бувають і інші варіанти кредитування, відповідно до Ваших потреб. Якщо Ви не можете розібратися самостійно, завжди можна зателефонувати кредитного менеджера, який допоможе Вам оформити кредит і знайде оптимальний варіант виплати відсотків. Також можна звернутися безпосередньо в будь-яке відділення MyCredit, яке можна знайти по всій Україні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!