Поради

Шиномонтаж в Києві: необхідність сезонної заміни шин і основні етапи робіт

Колеса машини, як і її інші частини, потребують постійного догляду і своєчасному ремонті. Це гарантує безпеку на дорозі і тривалий термін служби шин. Крім цього потрібно сезонна заміна гуми. З рішенням будь-яких проблем може допомогти професійний шиномонтаж в Києві. Він відрізняється використанням сучасного комп’ютеризованого обладнання і професіоналізмом майстрів.

Навіщо потрібна сезонна заміна гуми

Основною послугою, яку пропонує будь-шиномонтаж, є сезонна заміна шин. Різні погодні умови, температура і особливості їзди вимагають використовувати гуму з різними експлуатаційними характеристиками. Тому необхідно двічі на рік міняти гуму згідно сезону.

Взимку потрібно м’яка гума, яка зберігає еластичність навіть при екстремально низьких температурах, забезпечуючи хороше зчеплення з дорожнім полотном. Поїздка на літній гумі взимку може призвести до сильних заметів і навіть закінчитися аварією. Зимові шини занадто м’які, тому якщо їздити на них влітку, вони дуже швидко зносяться. Зимова і літня гума також відрізняється малюнком протектора.

На сайті infoshina.com.ua можна знайти інформацію про адресі найближчого шиномонтажу в Києві. Професійний шиномонтаж відрізняється використанням сучасного обладнання широким асортиментом додаткових послуг. Його особливістю є також прийнятна вартість шиномонтажу в Києві.

Основні етапи робіт

При сезонній заміні гуми на професійному шиномонтажі строго дотримується необхідна послідовність робіт:

  • Паркування автомобіля. Якщо потрібно замінити всі колеса, машина встановлюється на платформу, після чого закріплюється.
  • Самостійно зробити це вкрай складно. Потрібно система стопорів, домкрат, гумові прокладки.
  • Демонтаж колеса. Для початку откручиваются гайки і знімаються колеса.
  • Зняття шини. Після зняття колеса виконується зняття шини. Для цього відкручується вентиль і віджимається шина. Робота виконується вкрай акуратно, щоб не пошкодити гуму.
  • Установка нової гуми. Для цієї роботи на професійному шиномонтажі використовується спеціальний верстат. До нього кріпиться колесо, після чого встановлюється шина. Кріплення шини потрібно починати зсередини, щоб запобігти її пошкодження.
  • Огляд і мастило. Після монтажу шина оглядається і змащується.
  • Накачування. Для контролю рівня накачування використовується манометр.
  • Установка коліс. Колеса встановлюються на болти, а потім робиться двоетапна обтяжка.

Після цього рекомендується виконати розвал-сходження, щоб забезпечити ідеальну керованість транспортним засобом і мінімальний знос гуми. Професійний шиномонтаж в Києві виконає всі етапи роботи на спеціальному обладнанні, що гарантує максимальну точність.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.