Поради

Шини Marshal PorTran CW51 – впевнена продуктивність у зимових умовах

Довіряти південнокорейському бренду Marshal звикли багато автовласників. Не дивно, адже виробник випускає широкий асортимент. При цьому зносостійка гума Маршал, ціна якої є цілком доступною, допоможе заощадити при покупці нового комплекту. З такими покришками будь-який автомобіліст може підготувати до зими чи іншого сезону легковантажне авто, фургон чи мікроавтобус.

Першокласна гума Marshal PorTran CW51: експлуатаційні характеристики

Ця модель використовується взимку на комерційних типах транспортних засобів, особливо ідеальна для встановлення на мікроавтобуси. Покришки серії Marshal PorTran CW51 відрізняються високим показником індексу навантаження, гарною курсовою стійкістю, несхильністю до механічного впливу.

Серед конструкційних особливостей, якими наділені шини Marshal PorTran CW51, виділяють:

 • Дизайнерське виконання протектора сформоване за допомогою ребер, розміщених у поздовжній спрямованості. Їх доповнюють численні дрібні блокові елементи. Така реалізація технічного рішення створює відмінну курсову стійкість та забезпечує плавність ходу.
 • Протекторний візерунок виконаний у ненаправленій асиметричній структурі, що сприятливо впливає на щільність контакту робочої ділянки покришки та дорожньої поверхні.
 • Плечові блоки прямокутної форми відповідають за безпеку водія при маневруванні та входженні в повороти. Грамотно сконструйовані елементи перешкоджають пробуксовування авто і не допускають догляду до занесення.
 • Різноманітність типів ламелей гарантує надійну адгезію з полотном, мінімізує ризик втрати керування.
 • Масивна конструкція каркаса значно підвищує вантажопідйомність, сприяє рівномірному розподілу навантаження на всій поверхні шини.

Незважаючи на те, що зимові шини Marshal PorTran CW51 відносяться до групи бюджетних виробів, вони мають високі експлуатаційні характеристики. Гума виготовляється з технологічного полімеру, стійкого до негативних температурних режимів та механічного зношування.

Плюси модельного ряду Marshal PorTran CW51

Автопокришки для зимової пори мають ряд переваг:

 • передбачувана поведінка на вологій, засніженій та крижаній поверхні;
 • стійкі до порізів, проколів, зовнішніх ударів;
 • покращене поперечне та поздовжнє зчеплення;
 • високий рівень паливної ефективності;
 • чіткість та швидкість реакції на повороти керма;
 • відмінні тягові характеристики за рахунок унікальної конструкції ламелей;

Комерційний тип Маршал ПорТран ЦВ51 — запорука продуктивної поїздки, адже з такими шинами можна сміливо перевозити велику кількість пасажирів, транспортувати різні вантажі на далекі відстані. А злагоджена робота кожного елемента дренажної системи гарантує транспорту впевнену, безпечну та прогнозовану поведінку на мокрій дорозі.

65855901
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.