Поради

Шини Michelin в Молдові

Всесвітньо відомий виробник шин Michelin представлений на всіх ринках світу без винятку. Згідно з дослідженнями, завдяки чудовим якостям, дуже довгу історію і ефективного маркетингу ці шини надає перевагу кожен другий власник автомобілів в ЄС. У Східній Європі частка шин Michelin на ринку звичайно нижче, але бажаючих купити шини Michelin явно не менше: бар’єром для покупки цих преміальних покришок для багатьох є їх відносно висока ціна.

В інших частинах світу є й інші потужні гравці лідери. В окремих країнах можуть бути свої регіональні переваги, але на глобальному ринку з Michelin на рівних конкурує тільки одна марка – Bridgestone. Іншими словами, корпорація Michelin багато десятиліть успішно доводить, що її підходи до створення шин гарантують споживачам максимальне задоволення, задоволення і обгрунтоване відчуття престижності.

У Молдові право офіційно і ексклюзивно поставляти на ринок продукцію Michelin і її дочірніх брендів BFGoodrich, Kormoran, Kleber не перший рік належить компанії Master LUX. Ця мережа шинних центрів і автосервісів отримала не тільки дилерський контракт, по і успішно пройшла дві важливі сертифікації цієї компанії: відповідність високим стандартам Michelin – як сервісних центрів, так і онлайн-магазину, що підтверджують отримані сертифікати. Цей своєрідний знак якості, отриманий від світового лідера в області якості, говорить про прихильність Master LUX в організації продажів і послуг принципом клієнтоорієнтованості – переконаності в тому, що головним результатом угоди повинна бути задоволеність клієнта.

Сьогодні Master LUX пропонує широкий асортимент гуми Michelin для всіх типів використання. Тут ви можете купити покришки для легкових авто, позашляховиків, вантажівок і автобусів, шини будь сезонності і специфіки експлуатації. Тут представлені як класичні, добре відомі моделі, так і абсолютні новинки, тільки представлені на світових виставках. На стелажах Master LUX – шини Michelin з протекторами та структурою в діапазоні від повного бездоріжжя до трек гоночної траси. В цілому на початку сезону моделі Michelin тут представлені у великій кількості типорозмірів – в першу чергу, в найпопулярніших. Професійно розбираючись в типах протекторів і особливості кожної з моделей, експерти Master LUX пропонують клієнтам саме ті моделі, які максимально підходять під потреби кожного клієнта. Менеджери компанії також готові привезти під замовлення комплект покришок рідкісного типорозміру.

В Master LUX є можливість купити шини Michelin c оперативною доставкою по Кишиневу та Молдові (в столиці послуги кур’єра безкоштовні). Або, при покупці безпосередньо в шинних центрах безкоштовним буде шиномонтаж.

У клієнтів компанії є і можливість придбати шини Michelin в кредит.65777744

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.