Поради

Сімейна  стоматологія – запорука здорових зубів

За здоров’ям зубів та ротової порожнини потрібно дбати у будь-якому віці. Сучасна медицина пропонує догляд та профілактику ротової порожнини з наймолодшого віку. На відміну від медицини, що була в минулому, сімейна  стоматологія – це процедури та прийом у лікаря відбувається в комфортних та приємних для пацієнта умовах. Вам більше не потрібно боятися стоматолога, звук устаткування та жахливого болю. Варто лише обрати високопрофесійну клініку, яка працює за сучасними методами. Однією з таких є Familia, що надає послуги сімейної стоматології.

Детальніше про послуги клініки Familia

Сімейна стоматологія Familia пропонує комплексні послуги з догляду за ротовою порожниною та зубами. Це дуже зручно, адже можна прийти всією сім’єю, взяти дитину та без будь-якого стресу провести усі процедури.

Серед основних послуг клініки Familia можна виділити:

  • Ендодонтія;
  • Терапія;
  • Хірургічне втручання;
  • Протезування;
  • Ортодонтія;
  • Естетична стоматологія;
  • Гігієна;
  • Парадонтологія;
  • Імплантація.

Запит на прийом у клініку Familia

Для того, щоб визначити проблему та метод її вирішення, найкращим варіантом буде записатись на прийом. Звернувшись за контактним номером телефону на сайті, Вам назначать запис до стоматолога, на конкретну дату та час. На прийомі стоматолог огляне стан Ваших зубів та ротової порожнину в цілому та підкаже, над чим потрібно працювати.

Якщо усі зуби в порядку, стоматолог запропонує Вам профілактичну гігієну ротової порожнини,  а у випадку проблем з зубами обере найкращий вихід. Якщо звичайне лікування каналів не підходить, стоматологи клініки Familia на цьому не зупиняються. При серйозних проблемах з зубами, професіонали в стоматології клініки Familia мають багато варіантів лікування, протезування чи імплантації. Кожен випадок визначається індивідуально, відповідно до потреби чи необхідності хірургічного втручання.

Крім цього, в приватній клініці Familia надають послуги дитячі стоматологи. До дітей тут особливий підхід. Догляд за зубами діток потребує особливої турботи. Усі процедури тут проводять в ігровій формі, зацікавлюючи дітей. При проведенні більш серйозних процедур, стоматолог використовує анестезію.

У клініці Familia Ви точно полюбите стоматологів та свої біленькі та здорові зубки. А страхи при записі на прийом більше не буде. Професійні стоматологи дозволять забути про страх чи біль. Познайомившись з професіоналами, Ви побачите як зміниться стан Ваших зубів на краще.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.