Поради

Скільки часту потрібно, щоб вивчити Python

Щоб опанувати мову програмування Python, потрібно докласти чимало зусиль, адже це одна з найпоширеніших та універсальних мов

Проте якщо грамотно підійти до вивчення, можна досягти чималих успіхів за короткий проміжок часу. Python вивчити важливо тим, хто прагне працювати у сфері програмування. Компанія Logos пропонує послуги з навчання Python для всіх охочих. На сайті https://python.lviv.ua/5-sposobiv-vyvchyty-python можна дізнатися додаткову інформацію у консультанта в режимі реального часу.

Опанувати повністю Дзен Python можливо, проте не так багато людей змогли це зробити. Терміни вивчення мови програмування залежать від того, де людина буде застосовувати ці навички. Для того, щоб засвоїти Python на рівень Trainee/Junior Python Developer, потрібно працювати по декілька годин щодня (в середньому 2-3) протягом чотирьох місяців. Серед найдієвіших способів вивчення мови програмування:

  • Ментор. Для цього потрібно знайти людину, яка має високий рівень володіння мовою програмування. Ментор завжди на зв’язку та готовий допомогти у навчанні. Проте такий варіант не можна назвати дешевим.
  • YouTube-канали, сайти довідники. Сьогодні у мережі можна знайти практично будь-яку інформацію у вільному доступі. Чимало каналів пропонують навчальні відео безкоштовно. Проте користувачу важко зорієнтуватися у своєму рівні знань та систематизувати отриману інформацію.
  • Практика за зразком GitHub. Це додатковий спосіб навчання, проте його неможливо сприймати за основний, тому що людина копіює чужий код, а свого не створює.
  • Самостійне навчання за літературою та доступними сервісами в мережі. Немає живого спілкування зі спеціалістами та перевірки виконаної роботи.

Курси вивчення Python

Курси з вивчення Python від Logos дають цілісну картину предмета, структурне розуміння технології. Навчання офлайн чи онлайн окреслює чітку структуру предмета. Тут навчання проводиться під керівництвом ментора, який допоможе в опануванні складних частин. З легкістю вивчити весь стек технології простіше завдяки структурованому ресурсу. Поєднання всіх можливостей та наполеглива праця дозволяють якісно вивчити Python, щоб створити вдалу кар’єру в ІТ.

Logos IT Academy пропонує пройти безкоштовний вступний курс, щоб опанувати теорію та спробувати власні сили на практиці. Щоб забронювати місце в групі, потрібно зареєструватися на сайті, вказавши ім’я, контактний номер телефону, електронну пошту. Менеджер зв’яжеться, щоб відповісти на додаткові запитання клієнта.

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.