Поради

Скільки коштує надрукувати рекламний каталог?

Каталоги ‒ це популярна поліграфічна продукція, яка широко використовується для інформування постійних та залучення нових клієнтів. Правильно оформлений каталог дозволяє, вклавши зовсім небагато ресурсів, значно підвищити популярність продукції послуг чи товарів вашої компанії. Саме тому цьому аспекту потрібно приділити додаткову увагу.

Важно розуміти, що підвищена популярність електронних каталогів ніяк не впливає на ефективність друкованих, саме тому ця поліграфічна продукція не місце для суттєвої економії.

Види каталогів

Перед тим як ознайомитися з факторами, які безпосередньо впливають на вартість каталогу, варто розібратися з різновидами каталогів, щоб при друці отримати саме ту продукцію, яка відповідає вашим побажанням.

До основних різновидів каталогів варто віднести:

 • Періодичні ‒ вони випускаються регулярно протягом окремого періоду часу, найчастіше в який календарний період ‒ місяць або тиждень, рідше ‒ рік. Їхньою основною ціллю є інформація клієнтів про поступлення нових товарів або послуг, наявності акцій, сезонних знижок і т.д.
 • Іміджеві ‒ такі каталоги дуже рідко вбирають в себе повну інформацію про товари або послуги. Найчастіше зміст каталогу складається з основних здобутків компанії та найближчих планах задля приваблення нових клієнтів або партнерів.
 • Рекламні ‒ найчастіше роздається потенційним новим клієнтам прямо на вулиці. Інформують про поступлення нових товарів, появи нових послуг, акцій, сезонних знижок і т.д. Важно подбати про яскравий дизайн каталогу, щоб привернути увагу потенційного клієнта до власних послуг або продукції.

Також каталоги поділяються на різноманітні види в залежності від формату розповсюдження. Такий аспект передбачає наявність:

 • інформаційних каталогів ‒ продукція відрізняється великим об’ємом інформації, яка на 100% інформує клієнта про товари, переваги, акції та знижки;
 • каталогів для розсилки поштою ‒ відправляються тільки постійним клієнтам, які підписались на отримання таких каталогів;
 • промислових ‒ фактично вони є довідником або буклетом для партнерів компанії, тому не завжди друкуються у привабливому дизайні.

Перед замовлення друку каталогів потрібно підібрати оптимальну типографію. Варто подивитися на обладнання, яке вона використовує, а також вартість друку. Ціни на друк каталогів в типографії Форвард Принт можна знайти за цим посиланням.

Від чого залежить вартість каталогу

Вартість каталогів напряму залежить від цілого ряду факторів. При складенні та печаті каталогу варто варіювати ці фактори в залежності від цілей, які ви переслідуєте за допомогою цієї поліграфічної продукції.

Таким чином виготовлення каталогів напряму залежить від таких основних факторів:

 • щільність паперу;
 • формат каталогу ‒ А6, А5, А4;
 • об’єм ‒ кількість сторінок або аркушів каталогу;
 • кольоровий чи чорно-білий варіант каталогу;
 • тип печаті (цифровий чи офсетний);
 • складність дизайну (що може значно вплинути на складність самого друку);
 • тираж (кількість екземплярів).

Дуже важливо підібрати правильну типографію, яка б працювала з будь-якими тиражами та різновидами каталогів і не залежала б від профільності вашого підприємства.

Варіюючи показники вищевказаних факторів, ви зможете отримати саме той рекламний каталог, який буде найбільш доречним саме у вашому випадку. Дуже важливо знати особливості власноїї цільової аудиторії, а також правильно розрахувати тираж каталогу. Таким чином ви завжди зможете розраховувати на підвищення популярності власних товарів та послуг за допомогою цієї простої поліграфічної продукції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.