Поради

Сонячні електростанції – абсолютна незалежність

Чимало людей витрачають великі гроші на ремонт будинку чи оформлення його, проте це не завжди основне. Розумні люди, які думають про майбутнє встановлюють системи сонячних електростанцій як для власного дому, так і в підприємницьких цілях.  Таке вкладення коштів завжди окупить себе, зробить Вас незалежними від держави та надасть можливість заробити гроші.

Детальніше про сонячні електростанції та їх типи

Якщо розглянути варіант встановлення сонячної електростанції, потрібно зрозуміти, яким чином вона працює, та що для цього потрібно. Принцип роботи сонячної електростанції полягає в тому, що енергія сонця перетворюється в електричну та завдяки обладнанню доставляється в помешкання. До складу кожної такої системи входять наступні складові:

  • Сонячні панелі;
  • Накопичувач;
  • Інвертор;
  • Контролер.

Щоб придбати, усі ці деталі в комплекті чи окремо, варто знайти на сайті СонцеДім. Саме тут доступні чимало різноманітного обладнання альтернативних джерел енергії. Купляючи сонячні електростанції, варто визначитись, чи Вам потрібно обладнання під «зелений тариф» чи це має бути обладнання лише для власного користування. Системи, що призначені для «зеленого тарифу» дозволяють продавати надлишок електроенергії державі.

Сонячні колектори

Сонячні колектори призначені для передавання енергії променів сонця у теплову енергію для баку нагрівання. Таким чином нагрівається вода в баку. Усі колектори поділяються на два типи:

  • Вакуумні;
  • Пласкі.

Вакуумні колектори є найбільш популярними, адже показують хороші показники роботи. Вони доволі ощадливі та економлять до 70% на енергоресурсі. В користуванні доволі простий функціонал. Теплова енергія переноситься через вакуум та зберігається в трубці. Такий колектор дуже зручно розмістити на даху. Їх дуже часто використовуються для подачі гарячої води, підігріву басейну. При встановленні, такі сонячні колектори допоможуть суттєво зекономити та комунальних послугах та вільно користуватись водою та електроенергією.

Ціни на колектори

Ціни на вакуумні та плоскі колектори відрізняються. Плоскі колектори є більш доступними для покупців. Вакуумні мають спеціальну систему, яка буде коштувати дорожче. Усі актуальні ціни завжди доступні на сайті магазину СонцеДім. Саме тут, Ви можете обрати обладнання, яке прослужить Вам багато років та обов’язково окупить себе. Альтернативні джерела енергії – майбутнє нашої планети.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.