Поради

Сонячні електростанції: вільне споживання природної енергії

Людина не може виживати без сучасної електроенергії. Від мережі працюють усі технічні прилади. Сьогодні мешканці приватного сектору мають можливість використовувати чисту сонячну енергію, встановивши у себе вдома сонячну електростанцію (СЕС). Компанія «Сонцедар» займається виробництвом, встановленням та пропонує комплектуючі для сонячних електростанцій.

5 причин встановити сонячну електростанцію

Сонячна енергія є безпечною, доступною для всіх жителів планети і її настільки багато, що людство має невичерпний ресурс. Лише у 21 столітті її починають використовувати не лише ентузіасти та винахідники, а й звичайні люди. Завдяки сонячним панелям енергію світила перетворюють на електричну. Її вистачить на підтримку роботи всіх приладів у звичайному будинку, опалення, нагрівання води.

Сама станція складається з кількох технічних вузлів. У СЕС ключовими є чотири складові: осередки, що збирають енергію, накопичувач у вигляді акумуляторної батареї, контролер та інверторний перетворювач. Встановивши таку станцію на приватному об’єкті можна стати незалежним від центральної електричної мережі або використовувати її як резервне джерело живлення. Переваги установки:

  • Як матеріал для перетворення енергії невичерпний ресурс — сонячне світло.
  • Швидка окупність установки.
  • Безпека для людини, домашніх тварин.
  • Автономність та стабільна робота.
  • Екологічність вироблення електричної енергії.

Мережеві сонячні електростанції купити в Україні просто в компанії Soncedar. Компанія пропонує послугу «під ключ», тобто виготовлення та встановлення системи.

Переваги співпраці з компанією «Сонцедар»

Перш ніж розпочати виготовлення СЕС, фахівці компанії проводять енергоаудит на об’єкті, інженери проводять технічні розрахунки, проводять підбір обладнання. Також до початку робіт клієнти отримують документи, згідно з якими можуть підключити тариф «зелена енергетика» за спеціальною ціною. Встановлюють автономну станцію у строки, зазначені у клієнтському договорі. Гарантійний термін роботи СЕС – 25 років.

Замовники мають можливість укласти додатковий договір обслуговування електричної станції. У разі поломки відбувається заміна деталей, забезпечується замінне обладнання. У разі подача електрики на об’єкт не припиняється.

Подати заявку на виготовлення автономної електростанції можна на сайті, заповнивши коротку анкету. Консультації надають за контактними номерами телефонів та на сторінках соціальних мереж.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.