Поради

Специфіка навчання водіння в автошколах

Сьогодні, майже кожен прагне придбати автомобіль, навчитися водити і бути незалежним від громадського транспорту і таксі. У той час, коли власне авто було тільки в обраних людей, сьогодні майже в кожній сім’ї є машина. Це необхідність, яка робить життя швидким і мобільним. Однак навіть маючи машину, потрібно вміти їздити на ній. Для цього потрібно пройти курси водіння в автошколі і пройти іспит в МРЕВ.

Якщо колись пройти курси водіїв можна було тільки в державних структурах, то сьогодні закон дозволяє вибрати будь-який сертифікована установа, яка здійснює такі курси. У Ваших же інтересах вибрати кращий навчальний заклад, який зможе грамотно і зрозуміло навчити правилам дорожнього руху і водіння. Не останнім фактором також є і ціна курсів. Тому перед початком навчання, потрібно розглянути всі пропозиції і вибрати найкращий варіант. Одним з найцікавіших варіантів в Києві може стати мережа автошкіл «Автошколи столиці».

Переваги «Автошколи столиці»

На відміну від звичайних автошкіл, мережа автошкіл «Автошколи столиці» може запропонувати сучасний підхід до навчання. Тут немає єдиної системи навчання. Кожен може вибрати свій варіант, той який найбільше підходить. Основна мета школи: навчити водія водити машину згідно з правилами дорожнього-руху, а не тільки надати сертифікат про закінчення курсів. Серед всіх представництв Stolica Ви можете вибрати ту, яка Вам зручна. Оформляючи курс водіння, Ви можете вибрати з наступних варіантів:

  • Експрес;
  • стандарт;
  • Максимум.

Кожен з цих пакетів орієнтований на певний тип людини, згідно з початкових навичок і можливостей. Якщо Ви вже маєте певну практику в водінні і хочете, як можна швидше пройти курс водіння, можете придбати найдешевший варіант експрес водіння.

У разі, якщо Ви хочете оформити звичайний, стандартний курс з усіма можливостями, 15 уроками і 30 годинами водіння і 98 годинами теоретичних занять, Ви можете оформити стандартний курс за середньою ціною.

Якщо Ви новачок у водінні і хочете бути впевненим в собі за кермом, краще вибрати курс Максимум. Сюди входить максимальна кількість уроків, 40 годин водіння, 20 теоретичних занять.

На всі курси часто діють знижки, акційні пропозиції. Також курси водіння можна оплачувати в кілька етапів, і тим самим полегшити фінансове навантаження. У кожен пакет входить повний супровід до здачі іспиту в МРЕВ.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.