Поради

Специфіка проектування і монтажу фасаду для БМЗ

Проектування будівель будь-якого типу, і швидкомонтовані будівлі не виняток, є складним процесом, що включає кілька етапів, кожен з яких вимагає професійного підходу.

Послуги висококласних фахівців-проектувальників пропонує компанії Viton, багато років знаходиться на ринку будівництва БМЗ і надає повний спектр послуг від проектування об’єкта будь-якого призначення до здачі його під ключ.

Тільки професіонали можуть розрахувати статичну електрику, теплопровідність, вітрові та снігові навантаження, стійкість до корозії і ультрафіолету, морозостійкість, а також врахувати багато інших нюансів, важливих при зведенні будівель і споруд на основі металевих каркасів і монтажу сендвіч-панелей.

Алгоритм проектування і монтажу фасаду

Перед початком будівельних робіт необхідно чітко визначити всі технічні рішення, оскільки змінювати або доповнювати вже готовий проект на стадії будівництва буде проблематично або навіть неможливо. Професійно виконаний проект полегшить роботу монтажникам – їм не доведеться підганяти фасад під готову будівлю, збільшуючи при цьому витрата будматеріалів.

Вся зібрана інформація про об’єкт і побажання замовника втілюються в ескізному проекті.

Важливою частиною є розробка технічної документації. Вона здійснюється у відповідності зі стандартами, будівельними, санітарними, пожежними нормами та іншими нормативними документами, чинними в країні. На цьому етапі визначаються такі параметри:

  • Загальні габарити об’єкта;
  • Матеріал і кількість металоконструкцій, профілів каркаса, вид сендвіч-панелей і ін .;
  • Кількість і розташування дверних і віконних прорізів, входів, в’їздів;
  • Матеріали для обробки.

Потім фахівці виїжджають на об’єкт і роблять виміри, необхідні для монтажу несучої системи. Після того, як споруджений каркас, роблять остаточний розрахунок кількості фасадних елементів, в якості яких пропонується використовувати сендвіч-панелі.

Будівництво з сендвіч-панелей – цього універсального будівельного матеріалу, знаходиться зараз на піку популярності. Поєднання чудових експлуатаційних і технічних характеристик, екологічності, естетичності роблять його затребуваним в комерційному, виробничому і навіть приватному будівництві.

Перш ніж почати монтаж фасаду з сендвіч-панелей рекомендується ще раз звірити всі розміри по проектно-монтажної документації і переконатися в прямолінійності несучих конструкцій. Установка сендвіч-панелей хоч і нескладний у технічному плані, але дуже скрупульозний процес, який краще довірити знаючим фахівцям.

Viton – вигідний і надійний партнер, за плечима якого багато успішних кейсів будівництва швидкомонтованих будівель. Компанія допоможемо стартувати вашому бізнесу, побудувавши будівлі будь-якого цільового призначення за індивідуальним або типовим проектом.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.