Поради

Стара версія БК Парі Матч

Парі Матч — входить до списку найбільш популярних букмекерських контор на території України і країн СНД. У 2016 році відбулася кардинальна зміна дизайну головного сайту. Тисячі користувачів вирішили, що новий інтерфейс менш доброзичливий, крім того, була ускладнена реєстрація і не вистачало частини звичних функцій. Також є і не мало інших особливостей старого сайту, про які буде сказано далі.

Особливості старої версії

По суті Пари Матч старая версия сайта називають міжнародну з доменом «.com». Цей варіант насамперед відрізняється тим, що в ньому є великий вибір доступних валют, а не тільки рублі або гривні, а також ще декілька унікальних фішок, а саме:

 • Міжнародна версія дозволяє швидше проводити реєстрацію аккаунта. Немає багатоетапного підтвердження особи. Проте цю функцію можна активувати.
 • В якості платіжного рахунку є з чого вибрати, це різні валюти, включаючи долари, євро та інші.
 • Трохи розширений вибір ставок на спортивні та інші події.
 • Багато варіантів виведення коштів, які були виграні. Наприклад, на банківські карти, мобільний телефон, електронні платіжні системи і інше.
 • Можливість реєстрації профілю у десятках країнах світу без обмежень.
 • Сайт куди рідше піддається блокуванню.

У порівнянні з новим варіантом, є також і парочку інтерфейсних відмінностей. Наприклад, різна система пошуку ставок, трохи інші фільтри, і в цілому різне розташування деяких іконок. Проте, головні відмінності і незручності, які були в новій версії з 2016, вже поправили. Це зменшило відмінності між основною і міжнародною версією, і зробило їх майже однаковими за зручністю. Важливо розуміти те, що реєстрація на варіанті старого зразка все ще можлива, цей сайт підійде для тих, хто вважає за краще оригінал.

Останні нововведення нової версії

Букмекерська контора Парі Матч розуміла, що випустила не допрацюваний продукт, і наступні роки було зроблено багато роботи щодо поліпшення всіх функцій. Більшість виправлень було завдяки відгукам користувачів і любителям старої версії, які б не хотіли переходити на оновлений варіант. Так, тепер сайт визначено став краще, завдяки:

 • Дизайн головної сторінки і розділів став більш сучасним, а сам сайт працює набагато швидше, все сторінки вантажаться моментально.
 • Розділи розташувалися в більш логічних місцях, а деякі і зовсім об’єднані в один. Йдеться про скасовані розділи «Статистика» та «Результати», які стали одним цілим.
 • З’явилася повноцінна мобільна версія сайту, яка адаптована під будь-які смартфони, а також планшети. Акцент зроблений на управлінні пальцем.
 • Коефіцієнти в Live-ставки написані великим шрифтом і розташовані на помітному місці, тепер їх складно випустити з уваги.

Незважаючи на виконану роботу дизайнерами компанії, є ще багато незадоволених користувачів. Всі вони можуть все також користуватися старою версією сайту без обмежень, але тенденції говорять про те, що все більше відвідувачів переходять на оновлений варіант.

Реєстрація на «старої» або міжнародної версії

Для того, щоб почати робити ставки на спорт в старому варіанті сайту, потрібна реєстрація. Для цього необхідно виконати парочку нескладних дій, після чого особистий кабінет буде створено, і гравці почнуть без обмежень здійснювати ставки на спорт і інші події. Процес реєстрації ділиться на три пункти

 1. На головній станиці знайти кнопку «реєстрація» і клікнути по ній.
 2. У випадаючому вікні заповнити свої дані, де потрібно ввести вік, дату народження і вибрати валюту.
 3. У наступному вікні вводиться адреса робочої електронної поштової скриньки, пароль і номер мобільного телефону. І реєстрація буде завершена.

Після цього, в особистому кабінеті активується платіжний функціонал. Ця функція розташована в розділі «Каса». Там можна ввести номер банківської карти або інші дані, щоб поповнити депозит, і зробити ставки.

Висновок

Стара і нова сторінки сайтів Парі Матч мають свої особливості і недоліки. Відвідувач клубу може сам вирішувати яким варіантом йому краще користуватися. Благо, реєстрація доступна в обох варіантах.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.