Поради

Стайлер для волосся: використання, різновиди, поради щодо вибору

З приходом весни жінки починають більше уваги приділяти зовнішньому вигляду. Молоді дівчата, сховавши теплі шапки у шафу, прикрашають себе гарними зачісками. Щоб зробити дещо виразне та привабливе, потрібен професійний інструмент. Сьогодні кожна жителька Сокальщини може завітати до магазина та придбати стайлер, який допоможе їй стати справжньою красунею і справляти незабутнє враження на чоловіків.

Що таке стайлер і навіщо він потрібен

Сучасні стайлери – це портативні пристрої індустрії краси. Прилади оснащені багатьма насадками і виконують цілу низку різноманітних маніпуляцій із волоссям.

Стайлер замінює жінці відразу декілька приладів: фен, плойку, маленьку праску для вирівнювання волосся. Увімкнений пристрій через насадку обдуває волосся теплим повітрям. Це обумовлює стійкість і тривалість бажаного ефекту.

Завдяки різноманіттю насадок пристрій використовують для створення кучерів різного розміру і стилю: від голлівудських локонів до крутих афро-американських завитків.

Стайлер – це незамінна річ для жінки, що обожнює нові зачіски, але немає можливості кожен день навідуватися до професійного салону краси. Отримавши певний досвід користування пристроєм, дівчина може робити оригінальні зачіски самотужки.

Компактний агрегат можна взяти у відрядження або туристичну подорож. Завдяки його багатофункціональності відпадає необхідність у цілій низці додаткових пристроїв.

Функціональність стайлерів

Функціональність пристроїв визначається комплектацією. Можливості стайлерів залежать від кількості з’ємних насадок, що пропонує виробник.

Простенькі моделі виконують роботу фена, локона та випрямляча. Прилади, що належать до категорії професійних, озброєні пластинами, за допомогою яких можливо сформувати локони різного діаметру й напрямку, насадками для розплутування власних кучерів, обладнанням для іонізації волосся. Дуже корисною може бути насадка «гаряча рука», яка допомагає зробити гладку зачіску більш об’ємною.

Які бувають стайлери

Прилади класифікують у залежності від сфери використання. Стайлери розділяють на:

  • професійні, що можуть мати до 9 різноманітних насадок;

  • для домашнього використання з обмеженим функціоналом.

Робочі елементи стайлерів можуть бути зроблені з таких матеріалів:

  • сталь;

  • кераміка;

  • титан.

Також прилади відрізняються потужністю, якістю збірки.

Чим більш відома компанія-виробник, тим дорожче буде коштувати пристрій Але не завжди є сенс переплачувати: деякі маловідомі компанії пропонують досить якісне обладнання за доступною ціною.

Як вибрати прилад для домашнього використання

Головне, що треба враховувати при виборі стайлера, це його безпечність. З цієї точки зору оптимальним варіантом є прилади з титану, що забезпечує рівномірність нагрівання волосся і запобігає перегріву.

Також варто обирати серед моделей, які мають захисне покриття та регулятор температури.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.