Поради

Стільниці з дерева під замовлення в Києві

Сьогодні з різного виду деревини виготовляють безліч предметів інтер’єру, без яких важко уявити сучасне облаштування наших кімнат в будинках або квартирах або ж в громадських закладах.

Однією з таких деталей інтер’єру кухні або закладів громадського харчування є стільниця з дерева. Її важливість конкретно для кімнат, де готується їжа, складно переоцінити, оскільки в стільницю монтується раковина, кухонна плита, посудомийна машина. А на самому дерев’яному виробі часто розміщують мікрохвильові печі, блендери, електричні чайники, полки з ножами і т.д.

Напевно, мрія кожної господині – це простора стільниця. на якій вона б із задоволенням готувала кожен свій кулінарний шедевр. Що ж, сьогодні ми розповімо вам, де можна придбати або замовити дерев’яні стільниці для будинку і не тільки.

Виготовлення стільниць в Києві

Процес заготівлі матеріалів і виготовлення стільниць є більш ніж традиційним. У вас. можливо, виникне питання – а з якого типу деревини можна виготовити стільницю?

Насправді, з будь-якого, але найпопулярніші і поширені варіанти це – дуб, американський горіх, береза, липа, ясен, сосна, бук, модрина. Тут не так важливо яке дерево, адже в кінцевому варіанті воно буде відрізнятися тільки за відтінком, а то, наскільки правильно був оброблений матеріал. Тому що виходячи з цього, вже залежить термін експлуатації.

Тепер розглянемо які види стільниць бувають для традиційних домашніх кухонь. Вони бувають наступних видів: стандартні, кутові, комбіновані, нестандартні, круглі і овальні.

Первісна фігура, зовнішній вигляд стільниці обговорюється безпосередньо з замовником після замірів всього кухонного приміщення.

А де ж можна замовити стільницю під замовлення? Дізнаєтеся в розділі нижче.

Де замовити кухонні стільниці в Києві?

Зараз це питання вам очевидно не дає спокою, тому не будемо вас мучити і розповімо про таку компанію як KitchenWood, що спеціалізується на виготовленні стільниць з натурального дерева під замовлення.

Їх основний напрямок обслуговування – клієнтоорієнтованість. Вам можуть запропонувати сотні варіантів стільниць, але останнє слово завжди за вами, адже ви можете запропонувати свій, унікальний і неповторний дизайн, які майстри з KitchenWood зможуть втілити в життя.

Крім самих стільниць, компанія виготовляє і цілі кухні на замовлення, тому якщо хочете оновити не лише свою стільницю, але і куню в цілому, то вам також не буде зайвим звернутися до професіоналів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.