Поради

Страхування майна – ваш надійний фінансовий тил

«Хоч би нічого не трапилося», – з такими думками ми зазвичай лишаємо власні домівки, особливо коли доводиться їхати у тривалу відпустку. Затоплення сусідами, несправність електропроводки, пожежі, проникнення злодіїв – неприємності, що завдають значних збитків. Зазвичай, вони трапляються зненацька, саме коли вільних коштів на оновлення ремонту немає. Страхування майна – простий спосіб уникнути значних матеріальних витрат, що пов’язані з необхідністю відновлення об’єкта нерухомості. Здійснення невеликих регулярних платежів позбавить вас необхідності витрачати значні суми коштів на ремонтні роботи. Завдяки страхуванню можна компенсувати витрати на відновлення:

  • конструктивних елементів споруди;
  • внутрішнього оздоблення;
  • меблів та побутової техніки.

Розмір компенсації залежатиме від обраної страхової програми та лімітів компенсації за нею, а також характеру пошкоджень майна.

Які ризики покриває договір страхування майна

Купивши поліс, можна застрахувати квартиру, приватний будинок чи дачу. Дія договору поширюватиметься не лише на пошкодження внутрішнього вмісту приміщення, але й на майно, яке знаходиться на прибудинковій території. До нього відносять огорожу, а також усе, що знаходиться за нею та належить страхувальнику – гараж, басейн, тераса та інші споруди. Убезпечити себе можна від великого переліку імовірних страхових подій:

  • протиправних дій третіх осіб – злому чи пошкодження майна;
  • стихійних явищ – буревіїв, злив, граду, повеней, тощо;
  • ураження вогнем;
  • затопленням через несправність комунікацій;
  • відповідальності перед третіми особами – якщо через проблеми у вашому помешканні було завдано шкоди сусідам.

Страхові випадки, передбачені договором, дійсно трапляються не щодня. Проте, невеликий розмір платежу у порівнянні із можливою сумою компенсації потенційних збитків свідчать про прямі вигоди придбання поліса. Убезпечивши себе в такий спосіб, ви почуватиметеся більш захищено та зможете не турбуватися про власне майбутнє.

Як обрати надійного страхувальника

Обираючи де застрахувати майно, не варто покладатися на компанії, що пропонують найдешевший захист та обіцяють великі суми компенсації збитків. Швидше за все відшкодування у них ви так і не дочекаєтесь, або його розмір виявиться суттєво заниженим. При виборі страхової компанії варто перевірити:

  • ступінь надійності страховика, який визначається наявним досвідом на ринку страхових послуг та стабільністю компанії;
  • наявність ліцензії на надання відповідних послуг;
  • розміри компенсації за раніше укладеними страховими договорами;
  • терміни відшкодування збитків;
  • додатковий перелік послуг, вартість яких компенсує страхова компанія;
  • умови укладення договору та наявні програми.

Чудовим прикладом є страхова компанія Країна, що працює на українському ринку понад 28 років та посідає 8 місце за рівнем виплат. Такому страхувальнику можна цілком довірити власну фінансову безпеку.

Придбанню поліса передує розрахунок розміру страхових внесків та обрання програми, що задовольняє ваші потреби. Сьогодні для цього не потрібно навіть виходити з дому – деякі страховики пропонують здійснити розрахунки онлайн. Дистанційно можна погодити усі умови договору та отримати електронний поліс, який має ту саму юридичну силу, що і паперовий документ. Убезпечити власне майно можна лише за кілька хвилин, а користуватися послугою – необмежений термін, за умови своєчасного подовження договору.

Голос Сокальщини на GoogleNews