Поради

Страхування ОСАЦВ – переваги та способи оформлення

З кожним роком у нашій країні зростає кількість людей, які хочуть уникнути фінансових проблем, пов’язаних із непередбаченими ситуаціями. А вони можуть статися з кожним. За кордоном вже давно вирішують ці проблеми за допомогою різноманітних страхових програм. Таким чином можна застрахувати своє життя, здоров’я, нерухомість, автомобіль. У нашій країні все це також можливе. Розглянемо найпопулярніший вид страхування – ОСАЦВ (обов’язкове страхування цивільної відповідальності перед третіми особами). Тобто у разі ДТП, винуватцем якого стане власник полісу, усі витрати постраждалих візьме він страхова компанія.

Переваги договору ОСАЦВ

Якщо власник такого страхового полісу порушить правила дорожнього руху та стане винуватцем аварії, він все одно буде надійно захищений від великих фінансових втрат, пов’язаних із виплатами компенсацій усім, хто постраждає у ДТП. За нього це зробить його страховик. І це великий плюс цього виду страхування.

Щоправда, є й невеликий мінус — власну машину винуватець аварії ремонтуватиме власним коштом. А щоби цього не робити, потрібно просто купити ще один поліс — КАСКО. У будь-якому разі, витративши невелику суму на покупку страховки, автовласник у майбутньому отримує надійний захист від великих грошових втрат.

Суть страхування ОСАЦВ

Поліс ОСАЦВ призначений для компенсації витрат усім, хто постраждав у ДТП, у таких випадках:

  • у разі пошкодження транспортних засобів третіх осіб;
  • при пошкодженні об’єктів нерухомості (будинки, кіоску, огорожі тощо);
  • при отриманні травм людьми.

Розмір компенсацій на сьогодні наступний:

  • до 260 тис. Грн. на лікування та відновлення здоров’я постраждалих;
  • до 130 тис. Грн. на відновлення матеріальних збитків.

Існує державний план, відповідно до якого ці суми до 2025 року збільшать до півмільйона гривень. Хоча і зараз є можливість застрахуватися на цю суму. Для цього достатньо придбати поліс добровільного страхування (ДГО).

Купуючи поліс ОСАЦВ, необхідно обов’язково звернути увагу на таку особливість. Це пряме врегулювання. Бажано, щоб обрана страхова працювала в цій системі. Це означає, що постраждалі зможуть звернутися за компенсацією до своєї компанії, а не до страхової винуватця ДТП, що суттєво прискорює процедуру отримання компенсації. У такій системі працює, наприклад, СК VUSO – один із лідерів серед страхових компаній України.

Як купити поліс онлайн

Сучасні технології дозволяють придбати поліс автоцивілки за 15-20 хвилин. Наведемо приклад. Щоб купити ОСАЦВ онлайн у провідній страховій компанії України VUSO, достатньо відвідати її сайт та здійснити кілька нескладних дій:

  • у спеціальну форму внести дані про свій автомобіль (місце реєстрації, тип ТЗ, його номер тощо);
  • отримати на свою електронну адресу листа з унікальним кодом замовлення, який після оформлення буде внесений до бази Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ);
  • підтвердити своє замовлення за допомогою електронного підпису або іншим способом;
  • провести оплату в онлайн-режимі;
  • отримати готовий поліс у PDF-форматі та зберегти його на будь-якому доступному гаджеті.

От і все. У разі перевірки співробітниками поліції документ можна пред’явити в електронному форматі, а вони зможуть упевнитись у його дійсності за унікальним кодом у базі МТСБУ.

Вибравши для оформлення страховки ОСАЦВ компанію VUSO, клієнту не доведеться шкодувати: тут надають європейський рівень сервісу — починаючи від оформлення договору до настання страхового випадку. Застрахований ніколи не залишиться віч-на-віч зі своїми проблемами, він може розраховувати на цілодобову підтримку та допомогу кваліфікованих фахівців за всіх непередбачених обставин.65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.