Поради

Стратегія створення сайтів веб-компанії Рубіка

Великий і малий бізнес частково або повністю переноситься в інтернет. Як свідчать запити пошукових систем, люди шукають все

Маючи власний сайт, стає набагато легше просувати власну справу, знаходити клієнтів і партнерів. Але важливо не просто створити сайт, а зробити його функціональним, корисним для користувача, а також наповненим правильним контентом, за допомогою якого споживачі будуть його бачити у верхніх рядках видачі пошукових систем.

Все це забезпечують фахівці компанії Rubika. На сторінці https://rubika.com.ua розміщено портфоліо, де можна ознайомитися з виконаними замовленнями.

До початку розробки сайту розробники студії визначають завдання, які замовник покладає на майбутній проект: це інформаційний, комерційний або рекламний продукт. Потім фахівці проводять аналіз конкурентів, особливо серед представників г. Харьков. Потім йде промальовування макета сайту: опрацьовується навігація, вид на різних пристроях, кількість сторінок і інформація на кожній з них. Якщо замовнику підходить така версія, починається стадія реалізації проекту: верстка та програмування.

Співробітники Rubika мають досвід і креативні ідеї, тому співпраця з компанією гарантовано приносить:

  • Підвищення прибутку.
  • Збільшення відвідуваності.
  • Зростання кола клієнтів.
  • Впізнаваність торгової марки.
  • Збільшення кількості користувачів в соцмережах.

Сайти ефективні, індивідуальні, прості і зручні для користувачів, що сприяє поверненню клієнтів на ресурс замовника.

Етапи роботи при створенні сайту веб-майстрами Rubika

Щоб замовити розробку сайту, знадобитися зв’язатися з менеджером. Це можна зробити за контактними номерами телефонів або написати повідомлення в месенджери. Принципи роботи можна розділити на кілька кроків.

  • Безкоштовна консультація, яка включає аналіз майбутнього проекту, необхідні завдання, обсяг робіт.
  • Укладання договору.
  • Розробка дизайну згідно попередньо затвердженому макету.
  • Перевірка, тестування, запуск.
  • Програмування та адаптивна верстка.

Вартість створення сайту залежить від багатьох факторів (кількість сторінок, функціонал, складність роботи), і встановлюється індивідуально для кожного клієнта. При готовому дизайні можна замовити тільки його верстку, що позначиться на ціні проекту. Сайти, створені студією Rubika, однаково ефективні на комп’ютерах і мобільних пристроях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button