Поради

Сучасна технологія розкрутки сайтів

З кожним днем ​​бізнес все стрімкіше переноситься в інтернет. В останні роки цьому посприяла пандемія. Але бути в мережі недостатньо для того, щоб клієнти помітили компанію серед сотні схожих. Самостійно вивести бізнес на новий виток успішності непросто без знання спеціальних технік і методів просування сайтів. У таких випадках варто звертатися за допомогою до професійних Digital-агентства, які зможуть всього за кілька місяців вивести компанію в ТОП-видачі в пошукових системах.

Технологія Growth Hacking SEO для розкрутки сайтів

Вклавши гроші в рекламу для розкрутки сайту, власники бізнесу очікують швидкого результату. Але не завжди він приходить так скоро, і не у всіх випадках виправдовує очікування. Щоб вигідно вкласти гроші і отримати бажаний ефект, важливо попередньо проаналізувати, який тип реклами підходить для конкретного виду бізнесу. Для розкрутки сайтів в Києві використовують систему Growth Hacking SEO, як це робить агентство DvaCom. Технологія спрямована на локальну розкрутку сайту.

Фахівці проводять дослідження Performance Seo marketing, мета якого визначити, яку бізнес-нішу в інтернеті займає компанія-замовник. Завдяки глибокому аналізу можливо скласти ефективну бізнес-стратегію просування сайту.

Які чинники впливають на розкрутку сайту

Розробляючи Performance-стратегію, проводиться аналіз факторів, які впливають на якість просування сайту.

  • Структура або архітектура сайту. Цей фактор впливає на загальну конверсію. Якщо структура складна, незрозуміла для відвідувача, він не виконає очікуваний алгоритм дій.
  • Дизайн. Вид сайту може бути привабливим або відразливим для користувача. Оптимальне поєднання для успіху: сучасний і зрозумілий дизайн.
  • Контент. Зміст сайту повинен бути якісним, унікальним і оригінальним.
  • Use ability або можливість користуватися. Клієнту має бути просто орієнтуватися на ресурсі, легко виконувати дії.
  • Link Building або посилальними. Цей параметр впливає на видачу, ранжування, і від нього залежить видимість сайту, довіру пошукових систем.
  • Оптимізація (внутрішня і зовнішня). Це великий комплекс дій, що впливає на позицію в поле видачі пошукових систем.

Важливо також проаналізувати конкурентів своєї ніші. Тоді можна побачити, які методи розкрутки дієві, і що можна застосувати в конкретному випадку. Також детальний аналіз конкурента допоможе випередити його. Це не всі фактори, які професійні агентства враховують при просуванні сайту. Якщо стоїть мета домогтися максимально високої конверсії і поліпшити продажу, варто враховувати найменші з них.

598532091
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.