Поради

Сучасні офісні крісла: як вибрати та де купити

При облаштуванні офісів на керівництво лягає важлива місія: потрібно організувати комфортний простір для працівників, які зможуть відчувати себе зручно на робочому місці. Важливо підібрати анатомічні крісла, адже від цього фактору залежить працездатність персоналу. Каталог меблів Новий стиль пропонує якісні офісні крісла, які завоювали популярність у європейських покупців.

5 ознак зручного офісного крісла

Розвиток технологій дозволив значно спростити людську роботу. Сьогодні значна частина працівників компаній працюють сидячи. Так, це значно легше, ніж важка праця на відкритому повітрі, проте вона не така корисна, як могло б здаватися. Чимало офісних працівників мають проблеми зі спиною, відчувають болі,  виробили неправильну поставу. Аби уникнути таких неприємностей, потрібно правильно підбирати стільці для працівників.

Офісне крісло вважається якісним, якщо має:

  1. Анатомічне сидіння, яке забезпечує правильне положення куприку та тазостегновим суглобам.
  2. Високу спинку, завдяки якій можна відпочити, відкинувшись назад.
  3. Маневреність. Зручний стілець дозволяє рухатися, легко обертатися.
  4. Підлаштовується під особливості тілобудови користувача: змінює кут нахилу, підлокітників, висоту, глибину посадки.
  5. У виготовленні використовують якісні матеріали для корпусу та оббивки. Сучасні технології дозволяють експериментувати зі складом пластику, використовувати синтетичні тканини, проте вони повинні бути безпечними для людини.

Анатомічні стільці не дають людині сутулитися, тим самим забезпечують правильність постави. Під час роботи людина може відпочити прямо в кріслі, відкинувшись на спинку. Таким чином розслабляються м’язи спини та шиї, дозволяючи крові безперервно просуватися до мозку.

Де купити сучасні ергономічні меблі для офісу

Компанія «Новий стиль» займається виготовленням меблів майже 20 років. Продукцію виробника можна знайти у двадцяти країнах світу. І сьогодні компанія визнана лідером серед виробництва офісних меблів в Україні. У наявності продукція на будь-який смак та гаманець, проте всі меблі виготовляють, дотримуючись жорстких правил контролю якості.

Виробник «Новий стиль» забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування меблів. Передбачено кілька варіантів оплати. Постійним та оптовим клієнтам пропонують спеціальні ціни на продукцію. Отримувати інформацію про акційні пропозиції від виробника можна, підписавшись на розсилку новин від компанії.

Голос Сокальщини на GoogleNews