Поради

Сучасні системи енергопостачання: інтернет-магазин Vinur

Комфорт проживання в будинку, безперебійна робота техніки на виробництві, захист обладнання від перепадів напруги – це забезпечують сучасні системи енергопостачання. Якісну та довговічну техніку від перевірених виробників слід шукати у надійних інтернет-магазинах, таких як Vinur. Українська компанія має штат інженерів з 10-річним досвідом та забезпечує повний цикл послуг – від підбору до пусконалагодження та обслуговування електросистем.

Асортимент товарів на сайті Vinur

Компанія Вінур підготувала великий каталог систем електропостачання. На сайті https://vinur.com.ua/ можна ознайомитись з основними категоріями товарів та вибрати потрібну техніку, скориставшись зручними фільтрами.

Генератори та міні-електростанції

Для резервного, основного або аварійного електропостачання компанія пропонує придбати генератори різного типу:

  • бензинові, дизельні, газові, комбіновані;
  • трифазні, однофазні, універсальні;
  • у закритому корпусі та відкритого типу;
  • з ручним або автоматичним запуском; з електростартером;
  • інверторні, зварювальні, ВОМ-моделі;
  • побутові та промислові;
  • пересувні та стаціонарні.

Стабілізатори напруги та ДБЖ

Захистити електронне обладнання від стрибків напруги допоможуть стабілізатори та джерела безперебійного живлення, які також можна придбати в інтернет-магазині Vinur. Техніка не допустить короткого замикання, збою налаштувань, втрати незбережених даних та інших неприємностей.

Альтернативні джерела енергії

У компанії Vinur можна замовити розрахунок та придбати обладнання для отримання електрики із сонячної енергії. Запропоновано гібридні та мережеві сонячні електростанції, колектори, готові комплекти. Техніка розрахована на вироблення струму для:

  • побутових приладів;
  • опалення;
  • систем гарячого водопостачання

Є можливість придбати комплектуючі окремо чи обладнання під ключ.

Оснастивши свій будинок придатними за характеристиками приладами, ви зможете отримати достатню автономність. В умовах, коли подача струму в магістральній мережі є нестабільною, відзначається недостатня напруга або її перепади, обладнання від Vinur прийде на допомогу. Вся техніка поставляється від перевірених світових виробників із Великобританії, Туреччини, Німеччини, Японії та інших країн. На товари є гарантія та забезпечується сервісне обслуговування.598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.