Поради

Sunny Day: магазин для вишивки та рукоділля

Вишивка є унікальною культурною спадщиною українського народу. Сорочки, рушники з давніх часів вважаються оберегом для людини. Магазин Sunny Day стане справжньою знахідкою для рукодільниць, адже пропонує все для вишивки від найкращих виробників тканин, ниток та аксесуарів. Співпраця з торговим майданчиком буде вигідна всім, хто мріє вишити першу сорочку власними руками або працює на замовлення.

Які товари необхідні для вишивання

Сьогодні вишивка отримала нове дихання і стала трендом у всьому світі. Мати вишиту сукню, чоловічу сорочку важливо для кожного українця. Національний одяг популярний у релігійні та державні свята. Щоб самостійно вишити одяг, потрібно обрати тканину та нитки. Можуть знадобитися аксесуари для зручності роботи, наприклад, прищіпки для фіксації тканини, п’яльця. Щоб зберігати речі було зручно, Sunny Day пропонує скриньки та органайзери для рукоділля.

Від вибору ниток для вишивання залежить кольорова гама виробу та його термін експлуатації, адже якісні нитки не вицвітають на сонці та довго зберігають відтінок. Найкращі види ниток, які є у наявності:

  • Чудово передають кольорову гаму малюнка, французькі нитки стійкі до вигорання, не втрачають кольору та властивостей під час прання. Кольорова гама налічує 500 відтінків.
  • Китайська продукція майже не відрізняється якістю від попереднього бренду, проте під час роботи нитка має здатність пушитися.
  • Вироби від британської торгової марки чудово поєднують ціну та якість продукції. Нитки охарактеризували себе як витривалі до тертя, линяння. Вишивка матиме вигляд нової протягом довгих років.
  • Нитки Майдера від німецького виробника подобаються покупцям тим, що зовсім не сплутуються під час роботи. Вони витримують багато циклів прання, стійкі до ультрафіолетових променів.

Серед тканин для вишивки представлена канва у широкій кольоровій гамі, полотно, льон, шовк, матеріали зі змішаних волокон.

Переваги роботи магазину Sunny Day

Торговий майданчик Sunny Day https://sunny-day.in.ua/ спеціалізується на реалізації товарів для рукоділля найвищої якості. У наявності величезний асортимент товарів, тому в одному місці можна знайти все необхідне з доставкою до квартири покупця.

Магазин пропонує особливі умови співпраці для постійних та оптових покупців. Компанія «Санні Дей» співпрацює з прямими виробниками продукції, тому пропонує доступні ціни на весь перелік товарів. Менеджери допоможуть підібрати матеріали, відтінки ниток, аксесуари. Можлива оплата кількома способами. Доставку забезпечують логістичні компанії Нова Пошта та Укрпошта.

Голос Сокальщини на GoogleNews