Поради

Суперники за місце в складі, але товариші в житті. Андрій Лунін і Тібо Куртуа 

У літнє трансферне вікно 2018 року мадридський “Реал” придбав двох чудових голкіперів: Андрія Луніна і Тібо Куртуа. Обидва підписали довгострокові контракти, розраховуючи на місце в стартовому складі. Від самого початку Куртуа став беззаперечним основним воротарем, тоді як Лунін опинився в тіні свого досвідченого товариша. Однак сезон 2023/24 став для українця проривним. Травми Куртуа відкрили йому шлях в основу, і він скористався своїм шансом, продемонструвавши вражаючу гру. Саме тому “Реал” і вважається головним претендентом на перемогу в Лізі чемпіонів. Для тих любителів спортивних прогнозів, які хочуть укласти парі на матчі найпрестижнішого єврокубка, буде достатньо здійснити вхід в Парі матч.  

Незважаючи на суперництво за місце у воротах, Куртуа і Лунін підтримують професійні стосунки. Вони поважають одне одного і не створюють проблем у роздягальні.

Наприкінці лютого 2023 року Куртуа повернувся до тренувань після травми. Лунін, як повідомляють іспанські ЗМІ, тепло привітав свого партнера. Однак радість виявилася недовгою. На одному з тренувань бельгієць отримав розрив внутрішнього меніска вже правого коліна. Йому було проведено успішну операцію, але сезон для нього виявився завершеним.

Очікується, що Куртуа відновиться до передсезонної підготовки “Реала”. Навіть у збірній України, де Лунін був на зборах у березні, йому ставили запитання про конкуренцію з бельгійським воротарем.

Лунін визнає, що конкуренція була і до травми Куртуа. Однак він має намір продовжувати працювати і використовувати всі свої шанси.

Незважаючи на суперництво, Лунін і Куртуа перебувають у чудових стосунках. Наприклад, бельгієць завжди підтримував українця, вітаючи його з вдалими виступами.

Голос Сокальщини на GoogleNews