Поради

SVG-group: надійний партнер для агробізнесу в Україні

Значний дохід у національний бюджет України вносить сільське господарство. Аграрний сектор показує високий потенціал, який вдається реалізовувати завдяки культивуванню зерновий та інших культур. Щоб отримувати високі урожаї, потрібно використовувати якісний посівний матеріал. Знайти насіння високої якості просто у каталозі магазину від магазину SVG-group https://svg-group.com.ua/, який напряму працює з кращими виробниками з України та Європи.

Асортимент аграрного магазину SVG-group

Основною складовою успіху у сфері агробізнесу є вибір якісного насіння, добрив та засобів для захисту рослин. Компанія SVG-group співпрацює з невеликими фермерськими господарствами та крупними агрохолдингами, забезпечуючи їх необхідною продукцією. Менеджери магазину відстежують появу нових та гібридних сортів насіння, а також допоможуть підібрати відповідну продукцію до типу ґрунту та кліматичних особливостей місцевості.

У каталозі SVG-group можна замовити такі види продукції:

  • Посівний матеріал: кукурудза, пшениця, соняшник, горох, гречка, просо, ріпак та ін. У наявності різноманітні сорти, які підходять для різних кліматичних зон.
  • Засоби для захисту рослин від шкідників. Спеціалісти допоможуть придбати препарати від гризунів чи комах.
  • Добрива для рослин. В наявності мінеральні та органічні добрива, мікропрепарати.
  • Розпилювачі. Обладнання для розприскування хімічних речовин стійке до впливу агресивних компонентів.

Список товарів постійно зростає, тому варто підписатися на сторінку магазину, щоб з перших уст дізнаватися про нові надходження та акційні пропозиції.

Як правильно вибрати посівний матеріал

Щоб урожай порадував підприємця та приніс йому очікуваний дохід, потрібно правильно вибрати насіння. Свідченням якості стане «Сертифікат на насіння» або новіший його варіант «Сертифікат відповідності УкрСЕПРО». Важливо звернути увагу на правильність зберігання посівного матеріалу. Під час відкривання пакету насіння не повинно мати затхлого чи неприємного запаху.

У наявності насіння трьох типів:

  • Оригінальне. Відрізняється високою якістю, високою схожістю, стійкістю до поганих погодних умов.
  • Елітне. Це насіння першого урожаю від оригінального. Належить до вищої категорії та підходить для посівних кампаній у всіх регіонах країни.
  • Репродукційне. Отримують від розмноження елітного насіння.

У наявності всі види насіння, воно має відповідні сертифікати якості, правильно зберігається. Доставка замовлень відбувається по всій країні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.