Поради

«‎Свіжі» технології: корисні гаджети для зберігання продуктів

За статистикою, близько 25-35% куплених продуктів викидаються нами у сміттєве відро. І цьому феномену є як мінімум два пояснення — або ми купуємо забагато їжі, або продукти псуються швидше, ніж нам хотілося б. Це погано не тільки для сімейного бюджету, а і для екології — тому проблему не можна залишати як є. Однак шедеври сучасної техніки звільняють нас від пошука ідей. Представляємо вашій увазі гаджети, які допоможуть зберегти ваші продукти свіжими якомога довше.

Морозильна камера

Імовірно, морозильна камера — найпопулярніший довгостроковий пристрій для зберігання продуктів. До того ж, не треба додатково витрачати гроші на її купівлю, адже будь-який сучасний холодильник: Бош, Самсунт чи Атлант містить велику морозильну камеру. Заморозка дає можливість не використовувати консерванти чи термічну обробку продуктів, що не тільки подовжує їхній строк придатності, але і зберігає в них всі поживні речовини. В морозильнику можна зберігати мясо, рибу, фрукти, овочі, молочні й кондитерські продукти.

Вакууматор

Це прилад, призначений для пакування продуктів в спеціальні поліетиленові пакети шляхом відкачування з них повітря й запечатування за допомогою нагріваючого елементу. Видалення з упаковки повітря «перекриває кисень» бактеріям. Отже, купуючи вакууматор, у вас з’являється можливість продовжити свіжість продуктів. Наприклад, вакуумовані м’ясо і риба, замість двох днів, можуть зберігатися близько 5-6. Запевняємо, що сьогодні вакууматор — це незамінний гаджет.

Соковитискач

Не дивуйтесь, але популярним способом зберігання фруктів і овочів є сік, приготовувати який допоможе соковитискач. А законсервовані соки можуть зберігатися майже рік, при цьому не втрачаючи корисних властивостей. Тому, якщо ви бачите, що фрукти починають псуватися, витратьте час і зробіть смачний фреш, якому зрадіє вся родина.

Електрична сушарка

Особливо проблема переробки продуктів актуальна влітку, коли закінчуються ідеї, куди подіти зібраний врожай, не викидаючи його. І на допомогу приходить старий бабусин метод – сушка, який після появи дегідратора отримав нове життя. Цей гаджет застосовується для висушування фруктів, овочів і грибів, які не втрачають при цьому смаку, запаху і поживних речовин. До того ж, вони значно зменшуються у розмірах, що дозволяє їх зберігати їх компактніше у контейнерах, за межами холодильника. Такий подарунок особливо сподобається людям, які проживають у власному будинку чи мають дачу. Але і тим, хто просто любить сухофрукти власного виробництва буде приємно мати цей пристрій.

Купівля нових гаджетів значно спрощує життя кожної господині та позбавляє від багатьох проблем, з якими доводиться стикатися на кухні. І ви забудете, що таке зіпсовані продукти.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.