Поради

Сироватка для обличчя: все, що ви хотіли знати

Сироватка для обличчя – порівняно нове уходовой засіб, яке, однак, миттєво стало популярним, не встигнувши з’явитися. Від чого ж ця затребуваність? У чому відмінності продукту від інших косметичних виробів?

Що являє собою сироватка?

Що являє собою серум або, іншими словами, сироватка для обличчя? Це продукція з величезним концентрацією високоактивних з’єднань. Тобто в ній є все той же, що і в кремі, але в рази більше. Якщо в кремі 10-15% активно діючих інгредієнтів, а все інше – загусники, консерванти, емульгатори і т.д., то в сироватці до 70% активних сполук. А сама рецептура дозволяє продукту відразу ж проникати в дерму. І ефект також значно швидше і яскравіше.

Чому засіб настільки дієве?

Сироватка для обличчя – склад з ніжною, текучої концентрованої текстурою. Біологічні компоненти продукту, завдяки власним молекулярному складу та структури, можуть проникати в глибокі кулі дерми, а не тільки в поверхневі, як велика частина інших косметичних виробів. Біодоступність або сумісність з клітинним складом дерми у виробів також досить висока. Не дарма сироватку, яку пропонує купити наш інтернет магазин косметики, називають «концентратом краси». Їх вплив досить потужне, а результат – качественний.Наверное, єдиний недолік – продукт не формує захисний бар’єр на дермі. Тому підійде як самостійний засіб. Виріб радять заповнювати поверх кремом. У жарку пору року – це сонцезахисний крем.Весомое перевага сироваток – вони виконують опцію каталізатора. Тобто в кілька разів збільшують засвоюваність і потужність кремів та інших Догляду коштів. Сироватка для обличчя, крім цього, прекрасно готує дерму до всіх косметичним маніпуляціям, пролонгує їх вплив і скорочує процес відновлення, наприклад, після пілінгу.

Сироватки прекрасно поєднуються один з одним, потенциируют ефект один одного: захисна і зволожуюча, антиоксидантний і відновлює і т.д.

Що робить продукт?

Виріб може містити в своїй рецептурі як один потужний базовий компонент, так і кілька. І в залежності від цього виконувати одну задачу або цілий перелік функцій: захист, омолодження, зволоження, поліпшення еластичності, освітлення пігментних плям, харчування, регенерація, активізація секреції гіалуронової кислоти, еластину і колагенових нітей.Інтернет магазин косметики пропонує сироватки купити за найдоступнішими цінами з доставкою в будь-яку точку країни.

Голос Сокальщини на GoogleNews