Поради

Система контролю подачі води

У сфері комунального господарства важливо контролювати та робити правильний облік споживання ресурсів

Компанія VITEX розробила ефективні системи контролю за споживанням природних ресурсів: води, газу, тепла та ін. Важливо, що у разі аварій є можливість перенаправляти подачу води чи газу, відключати подачу ресурсів конкретним об’єктам, якщо вони мають борги щодо оплати послуг. Сучасні системи контролю дають можливість вести ефективне управління і вчасно усувати неполадки.

Для клієнта система контролю води vitex.ua дозволяє дистанційно контролювати подачу холодної та гарячої води клієнтам, а також здійснювати контроль за її витратами. Адміністратору дозволено перенаправляти ресурси, обмежувати їх подачу або зовсім відключати споживача від мережі. Перевага цього рішення для контролюючих органів:

  • Під час зняття показань із лічильником відсутній людський фактор.
  • Економія часу роботи та супутніх витрат, наприклад, на транспорт.
  • Ефективне керування споживанням ресурсів.
  • Можливість керувати обсягами оплачених послуг.

До особливостей системи управління водопостачання відносять бездротову передачу даних. Доступу захищено надійними паролями. Для роботи бездротових контролерів використовують автономне живлення. Без заряджання пристрій може працювати кілька років. Можливе використання додаткового живлення від мережі. Система контролю води може відключати та обмежувати подачу ресурсу. Наприклад, можна налагодити подачу води від 5% до 95% відсотків від потужності.

Систему контролю вдається поставити у різних місцях, які зручні для користувача. Для монтажу немає необхідності прокладати кабелі та додаткове мережеве обладнання. Головне — мати доступ до Інтернету. Сучасні протоколи обміну даними забезпечує системний сервер.

Корисні рішення від компанії VITEX

Компанія VITEX займається розробкою та торгівлею програмного забезпечення, електроніки, а також управління водопостачанням. Серед великої кількості пропозицій виробника:

  • Рішення та моніторинг для контролю споживання тепла, води, газу.
  • Рішення щодо моніторингу транспорту.
  • Рішення контролю технологічних параметрів.
  • Системи моніторингу рухомих об’єктів.
  • Контролери та ін.

Отримати консультацію можна за контактним номером телефону або залишити дані для зв’язку з менеджером компанії. З вами неодмінно зконтактуються в робочий час.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.