Поради

Системи нагрівання тютюну Glo: нове слово в альтернативному вживанні тютюну

Любителям цигарок пропонують альтернативний спосіб куріння тютюну, який допоможе знизити негативний вплив нікотину на 90%. Інноваційні системи Glo розроблені таким чином, щоб розігрівати тютюн. Усередині пристрою утворюється аерозоль. Людині не доведеться вдихати продукти горіння сигарети: вона зможе насолоджуватися справжнім смаком тютюну.

У чому полягає відмінність систем нагрівання тютюну від звичних сигарет

При традиційному курінні цигарки вона розігрівається до 900 градусів за Цельсієм. Людина вдихає дим, який складається з нікотину, токсинів, смол, продуктів горіння тютюну та паперу. Внаслідок горіння утворюється попіл. Використання інноваційних комплектів для нагрівання тютюну не спалює, а нагріває до температури 250-280 градусів.

Внутрішня система блоку нагрівається достатньо, щоб звільнити тютюн. Споживач зможе оцінити його смак та захистити себе від впливу небезпечних компонентів. Таким чином, курець вживає приблизно на 95% токсинів менше, ніж куріння традиційних сигарет.

Однією зарядкою вистачає до 20 сеансів куріння (підряд). Комплект складається з акумулятора (розташовується всередині корпусу), нагрівальної камери. У систему нагрівання вмонтовано міні-комп’ютер, який передає сигнал на кнопку керування. Завдяки світловим сигналам людина розуміє, коли пристрій повністю зарядився або розігрівся тютюн.

Як доглядати за системами нагрівання тютюну Glo

Щоб комплекти систем нагрівання тютюну працювали справно, необхідно правильно їх доглядати.

  • Заряджати системи нагрівання тютюну необхідно оригінальною зарядкою. Пристрої, які мають відповідний адаптер, можуть подавати різну напругу. Це згубно впливає на працездатність девайсу.
  • Очищати камеру нагрівання сигарети. На стінах можуть налипати частинки паперу, тютюну. Виробник рекомендує вимітати камеру після кожні 20 сеансів куріння. У комплекти входять спеціальні щіточки для чищення камери.
  • Використовуйте захисні чохли. На ринку представлені силіконові та шкіряні чохли, які добре поглинають удари, захищають від подряпин.
  • Не можна використовувати з системами Glo звичайні сигарети: це може негативно вплинути на роботу пристрою.

Для систем Glo необхідно застосовувати стіки, що візуально нагадують класичні сигарети. Їх оснащують спеціальним тютюном, який піддається розігріву у системах нагрівання.

Голос Сокальщини на GoogleNews