Поради

Системи опалення від Dimplex

Dimplex займається установкою енергозберігаючих інженерних систем для приміщень різного типу

Інженерна компанія розуміє, що майбутнє за новими технологіями, що дозволяють зберігати навколишнє середовище, тому працює над удосконаленням своїх проектів. Метою компанії є проектування, монтування та обслуговування прогресивних інженерних систем в Україні та світі. На офіційному сайті за посиланням dimplex.org.ua можна подивитися, як виглядають вже реалізовані об’єкти.

Інженерна компанія Dimplex займається установкою систем опалення для приватних будинків і для бізнесу. Щоб підібрати оптимальну систему опалення, яка підходить для конкретного об’єкта, роботу поділяють на такі етапи:

  • Вивчення об’єкта, проведення робіт зі складання розрахунків, створення концепції конструкції.
  • Розробка комерційної пропозиції.
  • Розробка робочого проекту з підбором оптимальної комплектації.
  • Поставка обладнання, виконання зовнішніх і внутрішніх робіт. Тестова перевірка обладнання до запуску в експлуатацію.
  • Гарантійне і сервісне обслуговування об’єкта після його введення в експлуатацію.

Фахівці Dimplex займаються установкою грунтових, повітряних, теплових насосів для опалення. Є можливість поставити реверсивні насоси для опалення та охолодження приміщень.

Переваги енергозберігаючих систем опалення

Сьогодні настав справжній світанок для енергозберігаючих систем опалення. Люди бажають економити на опаленні, берегти екологію, але розуміють, що поставити таку систему будинку коштує недешево. Але переваг у енергозберігаючих систем настільки більше, що висока вартість відходить на другий план.

  • Економія коштів на електрику, опалення будинку.
  • Можливість регулювати температуру повітря в приміщенні.
  • Швидка окупність системи.
  • Використання альтернативних джерел опалення та охолодження будинку.

Компанія Dimplex використовує комплектуючі від виробників зі світовим ім’ям: Copeland, Grundfos, Siemens, Alfa Laval, Carel. Довірившись Dimplex, клієнти отримують повністю готовий об’єкт, адже фахівці компанії пропонують послуги «під ключ»: від створення проекту до здачі в експлуатацію. Середній досвід роботи співробітників компанії складає 10 років. Вони готові реалізувати проект будь-якої складності. Замовники отримують підтримку в режимі 24/7. На всі питання можна отримати відповідь, заповнивши заявку на консультацію на сайті.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.