Поради

Таксі Пульс: поїздка з комфортом

Для маломобільних громадян пересування по місту перетворюються на справжнє випробування. Дістатися в потрібне місце на громадському транспорті без сторонньої допомоги практично нереально

Не краще йдуть справи з переїздами в таксі. Багато автомобілів непристосовані для перевезення пасажирів з інвалідністю. Таксі Пульс https://taxipulse.com.ua/ru пропонує скористатися своїми послугами людям, які пересуваються на інвалідних візках. Машини оснащені підйомниками, тому поміститися в салоні на візку можна без проблем.

Таксі Пульс, яке пропонує послуги з перевезення малорухомих громадян в Харкові, стало відмінною альтернативою звичайному таксі. Люди, які пересуваються на візку, ходять за допомогою ходунків або милиць, знають, як складно користуватися громадським транспортом. У більшості випадків автобуси і тролейбуси навіть не пристосовані для того, щоб коляска помістилася в салон. Пасажирам з інвалідністю не завжди вдається скористатися звичайним легковим автомобілем:

  • Коляска не поміщається в салон.
  • У багажнику мало місця для розміщення коляски або ходунків.
  • Їзда на непристосованому автомобілі викликає погіршення стану здоров’я (виникає нудота, головний біль).

Водії приватних таксі можуть просто відмовити в перевезенні такого пасажира. Таксі Пульс пропонує комфортне пересування для маломобільних людей, оскільки всі автомобілі оснащені підйомниками, кріпленнями для інвалідних крісел. Фіксація коляски допомагає уникнути трясіння на нерівній дорозі. У салоні є місце для супроводжуючого людини.

Хто може скористатися послугами таксі Пульс

Таксі Пульс пропонує комфортні поїздки для різних категорій пасажирів. Послугами можуть скористатися:

  • Люди, які переміщуються на інвалідних візках.
  • Люди, які ходять за допомогою ходунків, паличок, милиць.
  • Люди похилого віку, яким важко самостійно їздити в громадському транспорті.
  • Батьки, яким необхідно взяти з собою дитячі коляски.
  • Вагітні жінки.
  • Люди, які отримали травму, пацієнти, які відновлюються після інфаркту або інсульту.

Поїздки можна здійснити по м Харків і Харківської області. Важливо врахувати, що служба таксі надає тільки послуги з транспортування, але в автомобілях немає медичного персоналу, водії не надають медичну допомогу. Компанія пропонує взяти в оренду інвалідний візок, а водії допомагають пасажирам піднятися і спуститися з транспортного засобу. Таксі пропонує три тарифу: стандарт (подача (до 2 км) – 56 грн., Наступний кілометр – 10 грн. / Км), область (подача (до 2 км) – 56 грн., Наступний кілометр – 14 грн. / Км) , нічний (23:00 – 6:00 Додатково + 25% на всі види послуг).

65855901
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.