Поради

Тату у стилі black and grey – довершена класика

Чорно-білий стиль – це класика серед стилів тату, який подобається усім без виключення. Особливістю цього стилю є те, що зображення є реалістичним та живим при тому, що створене лише за допомогою чорного та сірого чорнил. В процесі нанесення малюнку майстер має зробити точні переходи відтінків сірого, щоб надати зображенню чіткості деталей, рис та елементів. Це свого роду гра тіней, яка дозволяють надати татуюванню цілісного вигляду.

Для створення тату у стилі black and grey необхідно дві, але фундаментальні складові: техніка та художнє бачення майстра.

1. Художня сторона тату майстра мабуть є ключовим елементом, оскільки залежить від досвіду та навиків. Це є творчий процес, який дуже часто практикується у мистецтві, наприклад, картини намальовани олівцем, де чітко видно відтінення та затінення елементів. Досвідчений майстер добре має орієнтуватись як падає світло, де формуються тіні. Наприклад, людське око може виділити чотирнадцять відтінків сірого. Якщо не враховувати ці аспекти, то вийде суцільне зображення, у вигляді плями. Тому, команда Custom house tattoo наполегливо рекомендує звернути уваги на портфоліо майстра, адже тату – це на все життя.

2. Технічна сторона у мистецтві бодіарту прирівнюється до техніки малювання олівцем, але в кілька разів складніша. Це формується на таких складових елементах як інструмент – тату машинка, розведення чорнила для отримання необхідного пігменту, а також глибина нанесення. За допомогою цих інструментів тату майстер має можливість робити контрастні переходи від чорного до білого, поєднуючи всі відтінки сірого.

Які переваги тату у стилі black and grey:

  • Нижча ціна на відміну від кольорових. Адже для їх створення використовують лише чорний та сірий пігмент, це впливає на вартість, а також і на тривалість сеансу.

  • Менше вицвітає та є більш стійким – важливий аргумент для тих, хто вагається, яке тату зробити: у кольорі чи чорно-біле. Це стосується тих людей, які полюбляють сонце або мають татуювання на відкритих ділянках.

  • Застосовується у будь-якому стилі. Особливо красиво виходить у реалізмі та портретному стилях. Перехід від чорного до білого, використовуючи всі відтінки сірого, плавність переходу кольорів, необхідні затінення – це все створює реалістичність портрету та передає красу людського контуру обличчя.

  • Ефектний вигляд. Так, чорно-білі тату – це класика, завжди стримано і водночас розкішно.

Вдалий вигляд татуювання у чорно-білому стилі на пряму залежить від досвіду майстра. Кожен тату салон Львова пропонує своє портфоліо, але студія Custom House Tattoo – це місце, де кожен майстер має відмінні технічні навички та художнє бачення, необхідні для створення ідеального татуювання.

65791195
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.