Поради

Тайський масаж в Києві

Мистецтво правильного масажу – дуже складна річ, оскільки вона полягає не в простому русі руками по тілу, а в використанні технік, які були напрацьовані людством за весь час. Як не крути, але до сих пір кращого засобу для того щоб розслабитися, відпустити свої думки і отримати задоволення людство так і не придумало, хоча прогрес у розвитку ми отримали дуже великий.

Так який він, тайський масаж? І де його можна зробити в Києві? На всі ці питання ви отримаєте відповідь в сьогоднішній статті.

Виникнення мистецтва тайського масажу

Спочатку, традиційний тайський масаж зародився в Індії 2500 років тому, а його поява можна віднести до поширення буддизму. Засновником даного виду масажу був Дживака Кумарбхаша, який був йогом і використовував безліч лікувальних технік, але найзнаменитішою був саме тайський масаж. Дживака стали запрошувати в палаци королі, але саміт знаменитим близьким другом у нього був сам Будда.

У саме ремесло цього масажу вплетена особлива культура і філософія, яку європейцям, на жаль, не збагнути. Чому? Відповідь досить проста: щоб освоїти мистецтво істинного тайського масажу, необхідно переймуться до мозку кісток буддійським світоглядом в монастирі. Тайцам ж дане ремесло передається з покоління в покоління, навчаючи повної гармонії, як Інь і Янь, між масажистом і клієнтом.

Суть самого процесу тайського масажу полягає в розкритті енергетичних ліній, що проходять по всьому тілу людини. Саме це одне з основних положень про лікувальному мистецтві масажу. У самому процесі вам доведеться відчути як і повне розслаблення, так і приплив життєвих сил.

Тайці використовують безліч технік, в тому числі і йогу, щоб поліпшити кровообіг в організмі, розслабити м’язи, вивести всі токсини з організму, налагодити роботу всіх органів людського тіла, поліпшити роботу суглобів і т.д.

Загалом, техніка дійсно вкрай позитивно відображається на вашому здоров’ї, а також загальному зміцненні імунітету.

ожно записатися на тайський масаж в Києві?

Вашій увазі пропонується “Sayana Bali Spa Massage”. Даний СПА-центр розташований в центрі Києва і облаштований за останнім вимогам для комфортного і професійного масажу. Працюють тут тільки фахівці, які має техніки масажного мистецтва. Весь персонал дійсно якісно виконує свою роботу в надання послуг.

Всі кімнати облаштовані так, що ви будете отримувати справжнє задоволення не тільки від умілих рук масажистів даного СПА-центру, а й від самого місцезнаходження в цих кімнатах: комфортні масажні столи, атмосфера сполучення всіх масажних культур.65811196

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.