Поради

Технічне обслуговування електричних автомобілів: чому варто звернутися до фахівців

Коли потрібна діагностика електроавтомобілів?

Сьогодні в містах України є безліч різних електричних автомобілів: китайські, американські, німецькі та інші. Вони влаштовані не так, як автомобілі, що працюють на паливі, тому водіям складно оцінити їхній стан самостійно. Саме тому власникам рекомендується слідкувати за будь-якими змінами та звертатися до фахівців СТО Львів PRO.CTO для діагностики, якщо є хоча б невелика підозра на несправність.

Допомога автомеханіка потрібна у наступних випадках:

  1. Виникли проблеми з батареєю. Це головний елемент електромобіля, який потребує особливої уваги. Акумулятор може вийти з ладу з різних причин: через механічні пошкодження, порушення правил експлуатації АКБ, надмірне навантаження, закінчення терміну придатності. Діагностика на стенді дозволяє виявити причини проблем з акумулятором.
  2. Зарядний пристрій не працює. Несправність може виникати через сильні удари, перевантаження, коротке замикання під час роботи пристрою або в процесі зарядки, пошкодження плати або ЗУ та з інших причин. Професійна діагностика дозволяє виявити точні причини проблем та за необхідності провести ремонт електромобілів у Львові.
  3. Є несправності електронних чи механічних систем. До найуразливіших вузлів відносять датчики, кондиціонери, кермо, контролери. Ці компоненти вимагають систематичного техогляду та постійного контролю. Наприклад, кондиціонер потрібно обслуговувати мінімум двічі на рік.
  4. З’явилися проблеми з гальмами, шинами, трансмісією, амортизаторами та іншими вузлами електромобіля. Своєчасне діагностування дозволить швидко виявити проблему, визначити її причини, а також мінімізувати витрати на усунення.

Особливості обслуговування електромобілів

Не всі сучасні автосервіси Львова здійснюють обслуговування електромобілів, адже цей процес має унікальні особливості. Одна з основних відмінностей — відсутність необхідності міняти мастило у двигуні та КПП, а також повітряний та паливний фільтри, що пов’язано з відсутністю традиційного двигуна внутрішнього згорання.

Однак це не означає, що електричні авто не потребують ТО. Вони мають ряд вузлів, які потрібно регулярно перевіряти та обслуговувати: акумулятор, електродвигун, блоки інверторів та перетворювачі, охолоджуючу рідину та багато іншого. Крім того, автосервіс Львів наполягає на необхідності стежити за станом редуктора електричного двигуна та заміні мастила в ньому. І, звичайно, не варто забувати про традиційні вузли: електрику, ходову, рульову, гальмівну систему, ремонт рульових рейок.

Чому електромобілі краще обслуговувати у PRO.CTO?

Сьогодні авто сервіс Львів пропонує технічне обслуговування, ремонт ходової частини, кузовний ремонт, комп’ютерну діагностику електричних авто різних марок та моделей. На території PRO.CTO можна вирішити всі проблеми з будь-яким транспортним засобом: від заміни зношених шин до ремонту несправної батареї.

Для водіїв Львів СТО пропонує наступні переваги:

  • Під час роботи майстри дотримуються інструкцій від заводу-виробника.
  • Клієнт обов’язково отримує звіт та офіційні документи, що засвідчують виконані роботи.
  • Необхідність ремонту визначається виключно під час діагностики.
  • Зручне розташування, високу якість виконання робіт та помірні ціни.

Голос Сокальщини на GoogleNews