Поради

Технічне оснащення безпеки: яке устаткування і програмне забезпечення використовується

Система безпеки об’єкта вимагає професійної організації, адже найчастіше в її склад входить устаткування декількох видів, наприклад, СКУД і відеоспостереження, автоматизована охорона паркінгу та протипожежний комплекс. Багаторівневий комплекс безпеки – це 100% впевненість в тому, що об’єкт вдасться захистити від несанкціонованого доступу сторонніх осіб, розкрадання матеріальних активів (конфіденційної інформації, програмного забезпечення, фінансів), пожеж і затоплень, розбійних нападів на персонал / клієнтів. Виробники обладнання для комплексної безпеки активно працюють над вдосконаленням своєї продукції, пропонуючи покупцям нові рішення, які максимально відповідають запитам покупця.

Компанії-лідери ринку

Офіси компаній, фінансові установи, склади, житлові комплекси, готелі, паркінги важливо комплексно захистити від сторонніх осіб, надавши доступ лише зареєстрованим в системі людям. Це можливо за рахунок установки СКУД, що складаються з зчитувачів, кодових панелей, електрозамків, розумних замків, контролерів, терміналів обліку робочого часу, обмежувачів фізичного доступу. Також до обладнання для СКУД відносять домофони, включаючи переговорні пристрої, аудіо- та відеодомофони. Техніку для оснащення комплексів для управління доступом постачають такі розробники і виробники як:

  • ZKTeco;
  • U-tex;
  • Dahua;
  • Qualvision;
  • Vizit;
  • IronLogic.

Відеоспостереження – затребувана складова комплексної безпеки. Будь-яка система відеофіксації включає певну кількість камер, відеореєстратори, монітори, накопичувачі інформації та комплектуючі. На ринку обладнання для відеоспостереження відмінно зарекомендували себе такі виробники як Dahua, Hikvision, Imou, DigiGuard і інші.

Комплексна безпека приватних, державних, комерційних об’єктів включає обладнання для запобігання пожежам, задимлення, несанкціонованого доступу. До постачальників техніки для охоронно-протипожежних комплексів відносять таких виробників як Satel, Jablotron, Ajax, Crow, U-tex і т.д.

Де купити обладнання для безпеки і відеоспостереження

До подібній техніці пред’являють жорсткі вимоги, адже від її якості залежить безпека. Тому рекомендуємо купувати технічне оснащення тільки в перевірених магазинах. Все необхідне для безпеки, охорони і відеоспостереження завжди можна знайти в асортименті інтернет-магазину «Агент-007».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.