Поради

Технологія виконання лазерного гравірування

За допомогою лазерного гравірування можливо перетворити будь-який виріб. Такий спосіб нанесення зображення здійснюється за допомогою високоточної лазера

Гравірування виконується на металі, дереві, кераміці, пластиці і навіть склі. Технологію застосовують для виготовлення подарунків, сувенірів, канцелярії, рекламної продукції.

Гравірування, тобто малюнок, логотип або інше зображення, виконується на різних матеріалах за допомогою застосування лазерного променя. Короткочасний вплив променя нагріває поверхню матеріалу і змінює його колір і структуру. Малюнок стає помітним завдяки колірному контрасту. Якщо продовжити контакт променя з поверхнею, можна зняти верхній шар матеріалу.

Лазерне гравірування виконується тільки автоматично на верстаті. У спеціальній програмі необхідно поставити завдання, яку виконає обладнання. Спочатку в графічному редакторі знадобитися створити макет майбутньої гравіювання. Далі макет відправляється в лазерну систему, а потім йде процес нанесення зображення. Але заздалегідь неможливо дізнатися, який колір буде у обробленої поверхні, це залежить від особливостей матеріалу.

Переваги лазерного гравірування

Крім швидкості і точності обробки поверхні, лазерне гравіювання має й інші плюси:

  • Стійкість зображення, яке практично неможливо пошкодити. Виконаний логотип витримує механічні пошкодження.
  • Органічність. Зображення з’являється без впливу додаткових компонентів.
  • Можливо виготовлення гравіювання від 1 штуки, так і замовлення великого тиражу.
  • Доступна вартість, вигідно замовляти середні і великі тиражі.
  • Універсальність. Випалювати зображення можна на різних матеріалах.

З недоліків такого способу нанесення малюнка відносять те, що від складності зображення залежить швидкість виконання гравіювання. Чим складніше малюнок, тим довше доведеться чекати виготовлення. Більш висока вартість гравіювання невеликих тиражів або одиничних екземплярів.

Оформити замовлення в компанії Archi wood можна, зателефонувавши за контактним номером телефону. Швидка консультація можлива на сайті в режимі онлайн. Виконання гравірування можливо за індивідуальними малюнками замовника. Також виконується гравірування текстів і логотипів.

Голос Сокальщини на GoogleNews