Поради

Телекомунікаційне обладнання від VAGO

Компанії, яким необхідно придбати металоконструкції для телекомунікацій або електротехніки, можуть звертатися до виробника VAGO

Він також працює з вітчизняними виробниками мережевого устаткування і кабельної продукції. Замовити мережеве обладнання Vago можна на офіційному сайті https://vago.ua. Менеджери з продажу допоможуть з вибором. Компанія VAGO керується політикою побудови довготривалих відносин з партнерами та клієнтами, тому дотримується стандартів високої якості обслуговування і пропонує доступні ціни на товари.

Компанія VAGO поставляє телекомунікаційне обладнання на вітчизняні заводи. Виробництво обладнання відбувається в Україні, завод оснащений сучасними автоматизованими лініями. Помилки через людський фактор зведені до мінімуму, тому на лінії практично відсутня браковане обладнання.

VAGO випускає великий асортимент продукції, включаючи затребувану на заводах:

  • кабельну арматуру;
  • адаптери, шнури, кабель волоконно-оптичний;
  • антивандальні корпусу;
  • кросове обладнання та ін.

На кожному етапі виробництва продукція проходить ретельний контроль. У продаж надходить обладнання без шлюбу, що відповідає всім вимогам якості, що гарантує йому довгий термін експлуатації.

Особливості електрощитового обладнання

Виробник VAGO випускає великий асортимент готового електрощитового обладнання і складових до нього. Автоматизація виробництва виключає шлюб товарів. В наявності:

  • корпусу підлогові і навісні;
  • кліматичні шафи;
  • електричні підлогові шафи;
  • поверхові щити;
  • двері гумові та ін.

Вартість виробів залежить від їх параметрів і спектра виконуваних функцій. Каталог продукції постійно збільшується новими моделями і типами обладнання. Для виробництва використовують якісні матеріали, наприклад, холоднокатану листову сталь. Продукція зі сталі цього типу має високі показники при формуванні, відмінну якість поверхні, мінімальні показники різниці товщини поверхні. Виробництво гарантує високу точність розмірів готової продукції. VAGO піклуватися про те, щоб обладнання, готове до застосування, відрізнялося високими технічними і естетичними властивостями.

З питань співпраці можна звертатися за контактними номерами телефонів, писати на пошту, або замовити зворотний дзвінок від консультанта.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.