Поради

Терміновий викуп автомобілів в Києві

Власники транспортних засобів в будь-який час можуть продати машину, якщо виникає термінова потреба в грошах

Завдяки дошках оголошень, соцмережах продавати особистий транспорт стало в рази простіше, але не завжди легко знайти покупця в стислі терміни. Швидкий автовикуп в Києві легкових автомобілів в будь-якому стані пропонує компанія Avto-Vukyp. Залишити заявку на послугу можна на офіційному сайті https://avto-vukyp.com.

Терміновий автовикуп автомобілів: що це за послуга

Лише невеликий відсоток людей в нашій країні купують автомобіль на все життя. Як правило, люди змінюють машину раз в декілька років. При продать свой автомобиль є ризик потрапити на шахраїв. Також важливо знайти покупця, який готовий заплатити реальну вартість транспортного засобу. При організації самостійної продажу авто необхідно витрачати час на огляд, оцінку його технічного стану, і не факт, що зацікавлена ​​людина буде готовий оформити покупку.

Звертаючись до компанії Avto-Vukyp, клієнт обмежують себе від всіх цих турбот, оскільки компанія сама викупить автомобіль. Організація «Автовикуп» здійснює діяльність легально, має всі документи і дозволи, тому немає ризику шахрайських дій з її боку. Замовник отримує гроші відразу після підписання документів, при тому, що може вибрати готівкову або безготівкову форму розрахунку, а також валюту операції.

Процедура Автовикуп транспортного засобу

На сайті компанії Avto-Vukyp вказані контакти, за якими можна отримати консультацію. Якщо необхідно швидко продати автомобіль, клієнтові доведеться:

  • Залишити заявку на огляд і оцінку транспортного засобу на сайті. Спеціаліст прибуде в зручний час на місце, вказане клієнтом.
  • Огляд і висновок про технічний стан авто.
  • Підтвердження продажу, якщо клієнта влаштовує озвучена оцінювачем вартість авто.
  • Укладення договору купівлі / продажу, передача грошей клієнту.
  • Підготовка довідки про зняття автомобіля з обліку та його перереєстрація.

Avto-Vukyp пропонує безкоштовний виїзд оцінювача для огляду машини. Вся процедура відбувається швидко, не забираючи багато часу у замовника. Компанія не занижує вартість транспортного засобу. Клієнт отримує гроші після укладення договору, а угода проходить під супроводом юриста.

Avto-Vukyp пропонує послуги в Києві та Київській області. Для швидкої консультації можна замовити дзвінок від спеціаліста на сайті. Час роботи з клієнтами з 8.00 до 22.00.

Голос Сокальщини на GoogleNews