Поради

Тільки правдіва та конкретна інвформація про війну для іноземцив. Закрийте небо над Україною

Ресурс https://closetheskyoverukraine.com/ – продукт спільної творчості українських патріотів, ентузіастів, готових витратити весь свій час та сили на протистояння російській агресії, на наближення перемоги у цій безглуздо жорстокій війні. На сайті – лише реальні факти, підтверджені фотографіями, відеозаписами та свідченнями очевидців подій.

Вже півтора місяця в Україні триває повноцінна війна. Останні роки одна з найспокійніших країн на пострадянському просторі переживає серйозні випробування, спричинені безпосереднім втручанням Росії. Російські солдати вбивають наших дітей та людей похилого віку, руйнують наші міста, знищують інфраструктуру. Жоден населений пункт не перебуває у повній безпеці.

“Північний сусід” цинічно називає війну “спецоперацією”, виправдовуючи свої звірства вигаданими діями “нацистів”. Ні, це не операція, це повномасштабна війна з масовими бомбардуваннями та ракетними обстрілами, з убивствами мирних жителів.

Україна вже перемогла. Росія ж програла відразу, в першу годину війни, і програш цей історичний. Росія буде надовго викреслена як держава зі світової економіки, політики, спорту, культури тощо. В історію вона увійде як кривавий тиран, що прикриває звірства добрими намірами.

У досягненні перемоги немає малих ролей. Кожна людина може взяти на себе ту чи іншу функцію, будь то безпосередньо бойові дії, волонтерство та протистояння потоку брехні, фейкової інформації. Так, сотні тисяч громадян різних країн активно виступають за запровадження над Україною режиму закритого неба. Це за короткий термін дозволить уникнути сотень і тисяч смертей мирних жителів внаслідок припинення ракетних обстрілів та бомбардувань наших міст.

Сайт https://closetheskyoverukraine.com/ щодня висвітлює допомогу, що надходить у бік України, її громадян та захисників:

– мітинги та народні виступи у різних країнах;

– пожертвування від громадян та організацій у перевірені надійні фонди;

– сайти петицій, збору підписів та думок, де громадяни можуть безпосередньо звертатися до виборних політиків та отримувати від них обґрунтовані відповіді;

– будь-які інші джерела інформації щодо підтримки України в її перемозі.

Війну почав один політик, що зірвався з ланцюга – Путін, людина, яка ні перед ким не тримає відповіді. Зупинити його можна лише спільними масовими зусиллями мільйонів людей з усього світу. Не будьте байдужими, його амбіції не обмежаться територією України. Якщо не зупинити безумця вчасно, війна охопить увесь світ.

598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.