Поради

Тютюн для кальяну і його основні складові

Для того щоб отримати справжнє задоволення від кальяну, одного пристрою, навіть якщо воно відмінної якості, недостатньо. Дуже важливо правильно підібрати заправку для нього. Саме від неї залежить задоволення від прокура і повний відпочинок від насущних проблем. Якщо ви не знаєте, де купити якісний, смачний, оригінальний тютюн для кальяну, рекомендуємо відвідати інтернет-магазин «Тютюн Дніпро». Тут заправка представлена ​​від різних, відомих у всьому світі виробників. Якість, асортимент ми вам гарантуємо.

Склад і характеристики тютюнових сумішей

Для курильних сумішей виробники, в основному, використовують 3 сорти тютюну, хоча росте їх більше сотні. До основних з них відносяться:

  • Вірджинія. Лист використовує в багатьох заправках, він досить крупно нарізаний, прекрасно взаємодіє з ароматизаторами. Оскільки в ньому міститься невеликий відсоток нікотину, використовують його для легких сумішей.
  • Орієнтал. Він відрізняється своєрідним присмаком самого листа, тому застосовують його не так часто. Проте він розрахований на певне коло курців – тих, хто любить неординарні смаки. Вміст нікотину – середнє, він також прекрасно поєднується з ароматизаторами.
  • Берлі. З цього тютюнового аркуша створюються найміцніші заправки. Він має власний присмак, який цілком влаштовує любителів кальяну.

 

Смак курильної суміші надає сироп. Від нього багато в чому залежить жаростійкість і тривалість куріння. Також в складі є гліцерин, він необхідний для димності. Високий її показник створює приголомшливий ефект – учасники процесу оповиті клубами диму. Сполучною ланкою між тютюном і сиропом служить патока. Завдяки їй суміш набуває необхідну в’язкість, тютюн прогрівається рівномірно і не горить.

Голос Сокальщини на GoogleNews