Поради

ТМ «Уманьпиво» дивує авторським смаком з 1878 року

Кожен любитель пива знає, що справжнє пиво, створене за старовинною рецептурою, не сплутаєш ні з чим. Тому більшість людей вибирають не просто пиво, а пиво з історією, яке виготовляється на заводах століттями за спеціальною рецептурою. Тому сьогодні особливої ​​популярності набуває пиво торгової марки «Уманьпиво».

У чому ж секрет пива від ТМ Уманьпиво?

ТОВ «Уманьпиво» ​​варить пиво ще з 1878 року і протягом всього часу удосконалює свою рецептуру. Це пиво з справжнього хмелю, без додавання штучних складових. Тому воно і відрізняється від інших. Для виробництва Уманьпиво працює цілий завод, який виробляє різні сорти пива:

  • «Жигулівське» з Умані;
  • «Пшеничне» світле;
  • «2002 Медове».

Ціла компанія професіоналів пивоваріння працює щодня, щоб створити неповторний і незабутній смак кожного сорту пива. Крім пива, компанія виробляє сидр, воду і лимонад. ТМ Уманьпиво отримала хорошу репутацію на ринку і стала одним з кращих виробників пиво. Щорічно компанія виграє нагороди за свою роботу і займає лідируючі місця, як виробники натурального пива.

Найпопулярніший сорт пива «2002 Медове»

Одним з найцікавіших поєднань, яке створили фахівці пивоваріння ТМ Уманьпиво, є пиво «2002 Медове». Це світле пиво для тих, хто любить легких солодкий присмак, після кожного ковтка. Таке поєднання вдалося досягти завдяки спеціальній рецептурі, яка містить мед, світлий солодкий солод і квіткові нотки. Таке пиво легко п’ється і не відчувається гіркота. Вміст спирту тільки 6,5%. Таке пиво ідеально поєднується з куркою або телятиною.

Відвідавши сайт https://umanpivo.ua/ru/production/medove.html, можна переглянути всю інформацію про пиво «2002 Медове» і дізнатися багато історичних моментів створення цього неповторного напою.

Часто жінки не люблять пиво, тому що воно гірке. Однак «2002 Медове» стало найпопулярнішим серед жінок, адже завдяки медовому смаку відчуття гіркоти зводиться до мінімуму. Середнє значення гіркоти в «2002 Медове» лише 16-22 ЄВС. А завдяки квітковим ноток створюється неповторний аромат, який люблять всі, навіть ті, хто не п’є пива. Уманьпиво знає, як знайти шлях до серця кожного, тому працює над рецептурою щодня. Кожен зможе знайти свій сорт пива, який буде йому до душі. А справжні натуральні інгредієнти допоможуть розслабитися і відчути смак сповна.315439287

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.