Поради

Тонкощі бетингу сьогодення: на що звертати увагу?

Український бетинг в умовах коронавірусу – доступність та показова релевантність

Початок квітня 2020 року ознаменувався актуалізацією питань відновлення великих спортивних подій: світові спортивні організації планують турніри та чемпіонати. Рішення відкладаються тільки через зміни епідеміологічної ситуації. А вже в травні деякі європейські країни відновили спортивні змагання, послабивши карантинні заходи. Тож прийшов час робити ставки на сайті – https://www.favorit.com.ua/ru/bets/# , пані та панове! Гоу заробляти!

Стратегія переможця: на що ставити?

Серед спортивних світових подій-лідерів – турніри з настільного тенісу, чемпіонати з футболу, Dota-2, Counter-Strike, кіберфутболу та хокейні матчі. Удача посміхається сміливим, тому треба проаналізувати перспективи і виокремити для себе лідерів у кожній із категорій. Тоді – точно не програєш.

Спорт-календар 2020-2021

Прогнози майбутніх змагань:

  • із MLS – початок серпня у м. Орландо (Флорида);
  • з гольфу: протягом липня у м. Дублін (Огайо), Blaine (MN), Mempnis (TN), Truckee (CA); серпень – Memphis (TN), Norton (MA), SanFrancisco (CA); вересень – Surrey (England), Marnaroneck (NY),
  • з тенісу: серпень – Toronto (Canada), Cincinnati (OH), NY; жовтень – Shanghai (China); листопад – Paris (France), Madrid (Spain);
  • з великого тенісу: серпень – NewYorkCity (NY), вересень – Paris (France);
  • із бейсболу – у серпні у Williamsport (PA);
  • із автоперегонів (AutoRacing) – у кінці серпня в Indianapolis (IN);
  • із велоперегонів (Cycling) – наприкінці вересня в Paris (France);
  • кінні перегони (HorseRacing) – Louisville (Kentucky) у вересні; KeenelandRaceCourseLexington (Kentucky) у листопаді.

 

Лайфхаки для спортивних фанатів

У світі букмекерських контор в умовах карантину створили спеціальні лінії з однойменною назвою «Карантин». А оскільки світ спорту поки стояв на паузі, то з’явилися нові цікаві випробування для азартних сміливців. Через невизначеність ситуації були враховані всі ймовірні сценарії ходу подій: приймали ставки навіть за термінами продовження COVID – до 2021-2023 рр і т.д. Серед неспортивних ставок були ставки на вибори президента США-2020, імовірність об’єднання Пд та Пн Кореї чи ставка на наступну країну, що вийде зі складу ЄС тощо.

Великі події у 2021 році

Масштабні події, що були заплановано у 2020, тепер перенесено на наступний рік. Тому очікуємо на TokyoOlympicstoEuro, EuropeanChampionships, LionsTour, RyderCup, Ashesseries 2020 року у 2021.

Цікавий факт! Деякі країни, зокрема в Середній АзіЇ (наприклад, Таджикістан) розкрили себе по-новому для всього світу, адже там ніхто не зупиняв спортивне життя і, як виявилося, там теж є великий футбол, та ще й непоганий! Білорусія теж відмовилася ставити на паузу свій футбол, чим добряче повеселила світову спільноту.

Віртуальний спорт

В умовах пандемії турніри та змагання просто перемістилися у віртуальну площину. Кіберспортивні турніри пройшли з футболу, автоспорту та інших видів спорту. Наприклад віртуальний рейсінг «Формула-1» як один із форматів запропонував розважальні турніри за участю зірок з інших видів спорту.

Справжній спорт – це мистецтво, а мистецтво – вічне!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.