Поради

ТОП-3 найзручніших способів для завантаження музики з YouTube

YouTube вже не можна вважати просто відеохостинг, на якому публікується розважальний контент. Тут, крім іншого, можна знайти і навчальні відеоуроки, лекції від відомих професорів, колекції та добірки музики в різних жанрах, і навіть повнометражні фільми – останні, щоправда, не безкоштовні і їх потрібно купувати окремо. У цій статті ми розповімо про трійку найзручніших і найшвидших способів, як завантажити музику з Ютуба, адже дуже великий відсоток користувачів використовує майданчик саме для пошуку нових та незвичайних композицій.

Спосіб перший – за допомогою розширення

Якщо ви використовуєте браузер Chrome, Mozilla Firefox, Opera або оновлений Microsoft Edge на движку Chromium, то для розширення стандартних можливостей браузера можна встановлювати спеціальні модулі, які додають функцію завантаження музики з сайтів. І мова не тільки про YouTube – такі модулі дозволяють зберегти аудіо та відео з більшості популярних соціальних мереж та сайтів, таких як VK, TikTok, FaceBook та інших. Ось перелік найбільш популярних та безпечних розширень для браузерів:

  • Tube Video Downloader;
  • Flash Video Downloader;
  • Video Downloader for Web;
  • Video Downloader Professional.

Від вас потрібно лише знайти та встановити ці розширення через офіційний інтернет-магазин свого браузера. Як користуватися новими функціями – про це завжди в описі доповнення пишуть самі розробники, так що не лінуйтеся приділити кілька хвилин прочитанню.

Спосіб другий – за допомогою онлайн-сервісів

Якщо нічого завантажувати та встановлювати на свій комп’ютер бажання немає, можна скористатися послугами одного з безкоштовних онлайн-сервісів:

  • Y2mate.com.
  • MP3 YouTube.
  • Flvto.biz.

У всіх трьох випадках алгоритм дій буде приблизно однаковий – перед вами з’явиться поле, куди потрібно вставити посилання на відео. Далі просто вибираєте, в якому форматі потрібно завантажити музику з YouTube, вибираєте шлях для збереження файлу на свій комп’ютер і натискаєте “Зберегти”. Відмінності між цими сервісами вельми мінорні – якісь пропонують трохи більше можливостей, якісь трохи менше, але результат у будь-якому разі буде задовільним. Ну а щоб не втратити, додайте сайт, що сподобався, в закладки і користуйтеся на здоров’я.

Спосіб третій – за допомогою софту

Якщо завантажувати музику з Ютуба потрібно часто і у великих кількостях, функціональних можливостей онлайн-сервісів та розширень може бути недостатньо. У цьому випадку є сенс встановити якусь програму на свій ПК, яка надає більше різних можливостей і переваг.

Наприклад, багато хто рекомендує 4K Video Downloader – дана софтина хороша тим, що дозволяє завантажувати аудіо та відео з високим бітрейтом. Більше того, з її допомогою можна викачувати цілі плейлисти лише одним натисканням, що допоможе заощадити значну кількість часу та сил у процесі монтажу. Принадність 4K Video Downloader ще й в універсальності – програма дозволяє завантажувати контент із Vimeo, TikTok, SoundCloud, Flickr, Facebook, Instagram, DailyMotion, Naver TV, Likee, Tumblr та будь-яких інших сервісів. Якщо базових функцій онлайн-сервісів та розширень вам не вистачає, то встановлення спеціалізованого програмного забезпечення – чудовий варіант.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.