Поради

Топ кращих брендів для чоловіків

Чоловіки заслуговують якісного оновлення гардероба не менш, ніж жінки. Брендовий одяг для чоловіків дозволяє підкреслити достоїнства фігури і проявити чоловікові свою індивідуальність.

Родоначальниками сучасної чоловічої моди вважаються італійці. Але всесвітньо відомі бренди, які пропонують чоловікам одяг, взуття, аксесуари, зараз існують в різних країнах.

Італійська мода

Найвідомішим італійським брендом, який розробив одяг сучасного силуету, є Brioni. Бренд був створений в 1945 році і зміг успішно конкурувати з англійськими модними будинками. Він пропонує одяг, взуття, аксесуари – величезний асортимент виробів ручної роботи. Ательє бренду пропонує також пошиття під замовлення. Виробами даного бренду поповнюють свої гардероби такі знаменитості, як Джордж Клуні, Кірк Дуглас, Гері Купер. Цікаво, що саме в одяг Бріоні одягнений Джемс Бонд у виконанні незабутніх Пірса Броснана та Деніела Крейга.

Німецька якість

Хто не чув про бренд Hugo Boss? Заснований в 20-х роках минулого століття, він успішно розвивається до сих пір. Спочатку бренд зосередився на виробництві робочого одягу і військової форми, але після війни переосмислив свою стратегію і вже в 50-х роках дизайнери компанії почали розробляти модні колекції. В каталозі бренду присутні одяг, взуття, сумки та аксесуари стриманих кольорів, практичні і елегантні.

французький шик

Lacoste – унікальний бренд! Він відомий тим, що пропонує якісні вироби, зручні і практичні. Засновник бренду був відомим тенісистом і бренд досі протегує спортсменам. Компанія співпрацює з провідними дизайнерами, наприклад, деякі колекції створив Жан-Поль Готьє. В асортименті можна знайти як вироби стриманого стилю, так і зухвалі рішення.

англійські традиції

Burberry – британська компанія, якою керують вже п’ять поколінь сім’ї Берберрі. В історії бренду є практика пошиття повсякденного одягу, військової форми. Саме цьому бренду віддавали перевагу найвідчайдушніші екстремали, наприклад, Burberry виготовив амуніцію для експедиції Амудсена. Зараз компанія пропонує найширший асортимент продукції – одяг, взуття, аксесуари, парфумерію. Характерним штрихом багатьох товарів від Burberry є застосування тканини в англійську клітинку при пошитті. Бренд кілька разів отримував королівську премію.

американські мрії

Calvin Klein відомий свої інноваційним і мінімалістичним дизайном. Саме за відсутність зайвих деталей і чудова якість пошиття вироби цього бренду цінують чоловіки. Calvin Klein пропонує все, що потрібно в гардеробі чоловіків – від нижньої білизни і до верхнього одягу.

Alpha Industries – другий американський бренд, який спочатку шив військову форму, а потім – одяг в стилі мілітарі. Для бренду характерні практичність, зручність і надійність.

В інтернет-магазині One club надані товари цих та багатьох інших елітних брендів. Вам залишилося тільки вибрати в каталозі товари до душі!

Голос Сокальщини на GoogleNews