Поради

“Тотус-Трактор”: надійна техніка для сільських робіт з доставкою по країні

Для обробітку земель необхідно використовувати сільгосптехніку. Трактори стали незамінним обладнанням для невеликих фермерських ділянок та великих компаній. Інтернет-магазин «Тотус-Трактор» пропонує техніку з об’ємом двигуна від 12 к.с. до 80 к.с. В наявності товари від японських виробників, комплектуючі, запчастини, олія.

Переваги міні-тракторів від японських виробників

Землевласники у всьому світі оцінили переваги використання міні-тракторів для обробки ділянок різних площ. Техніка потужна, маневрена, проста в експлуатації. Через компактні розміри для зберігання досить невеликого гаража. Навіть на обмеженій площі можна виконувати широкий спектр господарських робіт.

Японські мінітрактори популярні серед фермерів. Вони суттєво відрізняються від аналогів комплектацією та надійністю. Кабіни трактора вдосконалені, що робить роботу водія комфортнішою. Техніка торгових марок Kubota, Yanmar відрізняється такими характеристиками:

  • легке керування;
  • маневреність;
  • швидка зміна траєкторії руху;
  • Використання для роботи на площах зі складним рельєфом.

Обладнання не дає сильного шуму під час роботи, що впливає на комфортну роботу оператора. Техніка економна, потрібно значно менше пального, ніж у тракторах інших виробників.

На що звертати увагу при виборі японського трактора

Серед лінійки японських тракторів є кілька видів техніки, призначеної для різних потреб: для очищення снігу, збирання, полів, орання, вирівнювання землі. При виборі трактора необхідно звертати увагу на площі, які необхідно обслуговувати. Для невеликих фермерських господарств найкращим варіантом стане вибір малогабаритної техніки. Вона маневрена, економна, прохідна. Перед покупкою трактора слід проаналізувати й інші критерії:

  • потужність;
  • простота обслуговування;
  • термін гарантії від виробника;
  • відгуки споживачів;
  • наявність наявних запчастин.

Вага машини також має значення: чим вона більша, тим простіше впоратися з поставленими на неї завданнями. Перевагою є моделі, які оснащені додатковими зчіпками для встановлення додаткового обладнання.

Компанія “Тотус-Трактор” працює безпосередньо з японськими виробниками техніки Hinomoto, Kubota, Mitshubisi, Yanmar, Shibaura. Наявний широкий вибір моделей для різних потреб. На всю техніку діє гарантія від виробника. Доставка здійснюється по всій країні.

Голос Сокальщини на GoogleNews