Поради

Товари для дому, посуд та аксесуари від магазину shopmall ua

За даними статистичних компаній, близько 11 мільйонів українців щороку роблять покупки в інтернет-магазинах. Найбільшою популярністю користуються товари для дому косметика та одяг. Шопитися в мережі просто та вигідно, адже магазини не орендують приміщення та не мають потреби наймати невеликий штат працівників. Торговий майданчик shopmall ua пропонує ще більше цікавинок для своїх клієнтів.

Особливості роботи та асортименту магазину shopmall ua

Інтернет-магазин shopmall ua, на відміну від багатьох торгових майданчиків, спеціалізується на продажу вузької категорії товарів (хоча представляє тисячі найменувань продукції). До кожної позиції представлений детальних опис, параметри, технічні характеристики, детальні фото, рекомендації стосовно експлуатації та догляду. Таким чином не знадобиться ходити торговими центрами в пошуку садових меблів чи органайзерів для одягу та взуття.

Функціонал магазину простий та зрозумілий, та це не всі переваги компанії:

  • товари від провідних торгових марок з гарантією якості;
  • робота без вихідних та святкових днів;
  • надання повної інформації про виробника, склад товару, дані про сертифікацію;
  • постійне оновлення асортименту актуальними серед клієнтів товарами;
  • доступні ціни завдяки специфіці роботи онлайн.

В асортименті shopmall садові меблі, дитячі меблі, товари для ванної кімнати, полички, тумби, органайзери, товари для активного відпочинку, посуд та ін.

Тренди у посуді 2022 року

Саме так! Модні тенденції поширюються не лише на одяг чи взуття, а й на посуд. Посуд — це частина естетики, можливість проявити свій стиль та смак. Кілька років тому на піку популярності білі антиударні тарілки та чашки. Вони і досі лишаються затребуваними серед господинь, проте сьогодні знову в моді тарілки з теплими відтінками. Особливо актуальні керамічні вироби з розписами, які чимось нагадують старовинні українські глечики.

Найпопулярнішим кольором у цьому році став теракотовий (природній відтінок обпаленої глини), модні морські мотиви, різнокольорові розписи на скляному посуді. Господиням, які люблять дивувати свою сім’ю та гостей, варто звернути увагу на пательні та кокотниці на сайті www.shopmall.com.ua, які використовують для приготування страв та їхньої подачі на стіл.

Нового дихання набув мідний посуд: чайники, каструлі, сковорідки та навіть тарілки додадуть цікавого акценту на кухні господині. Відтінок посуду універсальний, тому добре поєднується з різними відтінками. Мідний посуд знайде місце не лише у багатих інтер’єрах: ним можна доповнити прості лаконічні кухні.

Голос Сокальщини на GoogleNews