Поради

Товари для реабілітації в Україні

Для людей з особливими потребами необхідні спеціальні засоби для поліпшення побутових умов, проживання та реабілітації. Кожен предмет реабілітації і відновлення повинен бути якісним і безпечним, адже це не просто товар, а товар першої необхідності для людей, що мають певні проблеми зі здоров’ям. Щоб придбати сертифікований товар для реабілітації, слід звертатися в такий магазин як OSD.

Детальніше про ТМ «OSD»

Компанія «OSD» вже 10 років працює на ринку і пропонує реабілітаційне обладнання в Україні кращої якості. Компанія зарекомендувала себе у всьому світі і працює по всьому світу.

Принципи роботи компанії «OSD»:

  • Краща сировина
  • Компанія працює тільки з кращими технологіями і пропонує тільки сучасні розробки. Всі матеріали і сировина, які використовуються, високої якості.
  • Сучасні інноваційні технології;
  • Все обладнання постійно вдосконалюється і модифікується відповідно до новими технологіями і тільки кращими фахівцями.
  • Все для клієнта;

Компанія засновує свою роботу на повне задоволення потреб клієнта. Все розробляється таким чином, щоб було зручно і безпечно для кожного.

Обладнання від компанії «OSD»

Компанія «OSD» забезпечує медичним обладнанням різні групи людей і славиться великим асортиментом. Серед основних груп можна виділити такі товари для реабілітації як медичні функціональні ліжка, підйомники для інвалідів, інвалідні коляски, протипролежневі системи, санітарне обладнання, ходунки, милиці, ортопедичні подушки, інгалятори і багато іншого.

Якщо Вам потрібно вибрати гарне функціональне ліжко для хворого, «OSD» може запропонувати хороший вибір за доступними цінами. Тут можна вибрати металеві або дерев’яні ліжка, ліжка для лікарень і аксесуари для них. Крім цього, тут можна вибрати матраци під кожен тип ліжка. Такі ліжка дуже зручні, адже мають кілька положень і спеціальне ортопедичне систему.

Саме тут можна вибрати інвалідну коляску відповідно до ваших потреб. Тут можна вибрати як стандартні моделі, так і більш мобільні, сучасні. Компанія «OSD» пропонує коляски з електроприводом і запчастини для будь-якої моделі.

На сайті «OSD» можна вибрати все для догляду за інвалідами та товарами особистої гігієни. Всі товари можна придбати за хорошими цінами. Компанія здійснює доставку товару зручними службами доставки в будь-яке місто, незалежно від місця розташування.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.