Поради

Товари для захисту сільськогосподарських культур від магазину Яблуком

Великі аграрні підприємства та малі фермери ризикують втратити урожай через шкідників чи збудників захворювань. Для цього потрібно використовувати фунгіциди, спеціальні препарати для обробки посівів. Замовити продукцію можна в каталозі магазину Яблуком, який пропонує доставку товарів територією країни.

Особливості та види фугніцидів

Фугніцидами називають хімічні препарати, які знищують на рослинах в періоді вегетації мікроби, грибкові спори, які можуть нашкодити посівам в період росту та дозрівання. Препарат використовується для обробки рослин локально та може застосовуватися в місцевості з підвищеним рівнем розвитку грибків. Майже 70% випадків зараження рослин спричинене зараженням посівного матеріалу.

Приблизно 30% захворювань сходів стається через зараження ґрунтів. Використання фунгіциду для обробки посівного матеріалу дозволяє значно підвищити схожість та правильний розвиток рослин. Фугніцами можна оприскувати поля, розпорошувати на посівний матеріал, обробляти овочі в період росту. Таким чином вдасться позбутися альтернаріозу, борошнистої роси, плям на листі.

Які види фугніцидів можуть використовувати фермери

Інтернет-магазин Яблуком пропонує кілька видів фугніцидів, які мають різні властивості.

  • Куративні або лікуючі. Такий вид хімічного препарату усуває патогени після інокуляції.
  • Системні. Препарати поширюються на всю рослину (включно з кореневою системою), незалежно від зони обробки рослини.
  • Контактні. Не проникають всередину рослини, проте захищають її від зовнішніх шкідників. Препарат не проникає в всередину рослини.

Вартість продукції доступна, проте це жодним чином не впливає на її якість.

Переваги співпраці з магазином Яблуком

Аграрний магазин Яблуком спеціалізується на продажу насіння, засобів для захисту рослин, стимуляторів росту, добрив та ін. Компанія співпрацює лише з найкращими виробниками аграрної продукції напряму, що впливає на якість та вартість товару. Серед постачальників французькі, бельгійські, американські, турецькі торгові марки.

Кожному клієнту гарантовано відмінний сервіс: якісні консультації, допомога з вибору продукції, оперативна доставка у регіони країни. Наявність власних складів та широкий асортимент продукції дозволяють купити саме той товар, який шукає замовник. Інтернет-магазин працює без вихідних та святкових днів, пропонує продаж гуртових товарів гуртом та в роздріб.

Голос Сокальщини на GoogleNews