Поради

«Тойота кредит»: особливості програми кредитування

Автомобілі торгової марки Toyota – це втілення японського якості і витонченості. Машини цього виробника користуються великою популярністю серед жителів України, але, на жаль, не всі громадяни можуть купити нове авто

Тим, хто бажає поповнити свій автопарк якісної новою машиною, але не має повної суми для покупки, варто розглянути пропозицію від офіційного дилера Toyota в Україні Автосаміт. На сайті компанії toyota.com.ua ви можете отримати кредит на автомобіль Тойота – там знаходиться вся інформація для фізичних та юридичних осіб з купівлі авто в кредит.

Покупки товарів в кредит стали популярними в усьому світі, оскільки вони дозволяють користуватися продуктом вже зараз, а виплачувати його вартість поступово. Актуально таку пропозицію для кредитування авто, оскільки не всі користувачі можуть оплатити повну вартість нового транспортного засобу. Кредитна програма «Тойота кредит» реалізується АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». За умовами кредитування початковий внесок становить від 30% до 60% вартості автомобіля. Залежно від розміру першого внеску нараховується процентна ставка для кредитування на термін від 1 до 12 місяців.

  • Внесок 30%: ставка 2,99% в місяць.
  • Внесок 40%: ставка 1,99% в місяць.
  • Внесок 50% -60%: ставка 0,01% в місяць.

Додатково нараховується одноразова комісія 2,99% від суми кредиту. На сайті компанії можна скористатися кредитним калькулятором, і прорахувати вартість щомісячного внеску і суму переплати. Ця програма діє для всіх моделей, крім Land Cruiser, Land Cruiser Prado.

Для моделей Land Cruiser, Land Cruiser Prado передбачена програма кредитування з нарахуванням 0,01% в місяць при внесенні першого внеску від 30% до 60% (термін кредиту від 1 до 12 місяців).

Необхідні документи для фізичних та юридичних осіб

Кредит на авто оформляють банки-партнери. Для успішного оформлення позики фізичною особою необхідно мати такий пакет документів.

  • Чинний паспорт громадянина України.
  • ІІН.
  • Паспорт і ІІН чоловіка / дружини.
  • Копія свідоцтва про укладення шлюбу (копія свідоцтва про розлучення).
  • Довідка з роботи про нарахування заробітної плати за останні 6 місяців.

Для юридичних осіб необхідно надати додаткові дані у вигляді фінансових та звітних документів. Повний список на офіційному сайті Автосаміт.

СТО Тойота Центр Автосаміт – допоможе вам в гарантійному обслуговуванні автомобіля.

Для швидкої консультації просто замовити зворотний дзвінок, також можна зв’язатися з менеджером за контактними номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.