Поради

Тренди ламінату 2021 року

При облаштуванні житла та формуванні інтер’єрів кімнат, крім смаку та уподобань, чималу роль відіграють тренди та модні тенденції. Як правило, досвідчені дизайнери в курсі нових течій. Якщо ви хочете бути так само поінформованими і мати можливість втілити на практиці актуальні рішення, у цій статті ви знайдете інформацію про те, який купити ламінат, щоб ваше житло було модним відповідно до актуальних трендів.

Перше, про що тут треба сказати – вибір ламінату має бути обумовлений не лише дизайном власне покриття, але й наступними аспектами:

  • планування, зонування приміщень;
  • тип меблів, оздоблення, освітлення;
  • текстильне заповнення кімнат.

Виходячи з цього, підбирається ламінатна дошка за кольором, текстурою, покриттям, малюнком. Правильно обравши ламінат, ви досягнете ідеальної сполучуваності підлогового покриття з іншими елементами приміщень.

Актуальні тренди 2021 року

Пропонуємо вашій увазі тренди, які допоможуть вам оформити не тільки затишне, але й модне житло завдяки підлоговому покриттю:

  • Повернення до старовини. Дерев’яні підлоги завжди залишаються в моді, вони естетичні, але при цьому зручні та практичні. Не менш функціональною є ламінатна дошка з яскраво вираженою текстурою. Вона дешевша за паркет, але не поступається за технічно характеристиками та дизайном. Також популярними залишаються класичні способи укладання, наприклад, угорською та французькою ялинкою. Завдяки цьому виходить оригінальний та симпатичний малюнок підлоги.
  • Комбінування. Це рішення не нове, проте його популярність стабільно тримається на найвищому рівні.
  • Комбінація покриття для підлоги відмінно підходить для багатозональних приміщень (кухня, їдальня, санвузол і т.д.), де необхідно розмежувати функціональні зони. Наприклад, кухня розмежовується на зону готування та обідню за допомогою плитки та ламінату відповідно. Популярним є також поєднання ламінат/паркетна дошка. Також чудово виглядає комбінування ламінату різних кольорів та розмірів.
  • Ламінат під плитку. На ринку представлено багато моделей ламінатної дошки 33 класу з імітацією плитки. Цей тренд актуальний для власників житла, яким подобається малюнок каменю або характерний плитковий малюнок, а технічні характеристики дозволяють спокійно укладати покриття на кухнях, у ванних і коридорах.
  • Модні кольори. У 2021 році у тренді натуральні відтінки, а також естетика контрастних кольорів. Серед них найпопулярніший білий колір та світлі моделі з дубовою/кленовою структурою, універсальний сірий колір, бежевий, а також комбінація червоного та помаранчевого.

Компанія «Центр дверей» пропонує купити ламінат у Києві за розумними цінами. Достатньо відвідати сайт, щоб ознайомитися з широким асортиментом та купити покриття для підлоги, яке підійде вам ідеально.

Голос Сокальщини на GoogleNews