Поради

Тренування у спортивному залі недорого

Щоб підтримувати гарну фізичну форму, загальний стан здоров’я, покращувати силу м’язів, гнучкість тіла, слід регулярно займатись спортом. Для цього можна бігати на стадіоні чи в парку, відвідувати басейн, різноманітні секції. Також, порівнявши на тренажерний зал Львів ціни, можна обрати найкращий для вас спортивний заклад та проводити заняття найбільш ефективно, гарантовано безпечно з допомогою професійного тренера.

Оздоровчий центр «Три Стихії», що знаходиться за адресою вулиця Щирецька, 36, пропонує просторий зал з сучасним обладнанням, системою кондиціонування, душовими. В залі працюють кваліфіковані інструктори, які проводять як індивідуальні, так і групові заняття. Кожен охочий може обрати для себе відповідну програму тренувань, час для відвідування та інтенсивність. Актуальна вартість занять вказана на сайті.

Тренажерний зал в оздоровчому центрі Львова

Працювати з різними групами м’язів можна завдяки наявності різних тренажерів. При цьому важливо знати правильну техніку виконання вправ на кожному з видів спортивного обладнання. Якщо самостійно ви не можете визначитись з цим, вам обов’язково допоможуть тренери. Для кожного клієнта запропонована послуга ознайомчого заняття, під час якого інструктор показує техніку виконання вправ на тренажерах.

Які переваги ви отримуєте, обираючи для себе спортивний зал в оздоровчому центрі «Три Стихії»? Серед позитивних факторів відзначають:

  • оснащення високоякісними та різноманітними тренажерами;

  • можливість відвідування індивідуальних занять, складання спеціальної програми тренувань, що враховує особливості й потреби клієнта;

  • консультації щодо режиму харчування для покращення результатів занять спортом;

  • беззаперечна користь для здоров’я, стану тіла та м’язів, емоційного стану;

  • гнучкий графік відвідувань та приємні ціни.

Для дітей віком від 10 років також доступні абонементи. Ви маєте можливість тренуватись всією родиною. Крім того, що ви можете ефективно займатись на тренажерах, є можливість відвідування індивідуальних чи групових занять з йоги, фітнесу, пілатесу.

Купити абонемент для тренування

В оздоровчому центрі «Три Стихії» пропонують як разове відвідування тренажерного залу, так і заняття на постійній основі, по абонементу. Вартість послуг вказана на сайті, також ви можете уточнювати ціни в адміністраторів закладу. При цьому враховуйте, що є наступні пропозиції абонементів:

  • на повний день (з 8:00 до 22:00);

  • обідній дорослий (з 12:00 до 16:00);

  • індивідуальні тренування (разові та сети) для дітей, дорослих.

Додатково зверніть увагу на пропозиції занять з пілатесу, фітнесу, йоги, а також на можливість замовити розробку програми з тренування та харчування саме для вас.

317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.