Поради

Троянда грунтопокривна – різновиди і сорти

Сімейство розовоцветних має безліч представників свого роду, але одним з найбільш яскравих і цікавих є грунтопокривна троянда. Особливістю даного виду є те, що він має стійкість до різних захворювань, легко адаптується до будь-яких природних умов, ну і, звичайно ж, краса та естетичність.

Троянда грунтопокривна це один з кращих видів троянд. Даний вид включать в себе десятки різноманітних сортів. Цей вид відрізняється не тільки за кольорами, а й розмірами.

Дану породу вивілі шляхом схрещування троянди «Віхура» з трояндами мініатюрних сортів. Завдяки цьому, новий сорт має багато позитивних характеристик, таких як здатність до повторюваного цвітінню, міцність, гнучкість пагонів, витривалість та інші.

Класифікації грунтопокривних троянд

  • Дрібні стелящиеся. Пагони їх мають досить гарну пружність. Даний вид здатний розростатися до 50 сантиметрів у висоту і 150 сантиметрів у ширину. До цього виду відносяться такі сорти, як «Ейвон», «Килим-Альтанка», «Гвент», «нозом», «Сніговий килим», «Суффолк» і «сума».
  • Великі стелящиеся. Троянди досягають у висоту 70 сантиметрів, а в ширину 160 сантиметрів. Одним з найвідоміших сортів цього виду – «Макс Граф». Це троянда має дуже великі кисті з красивими квітками, що мають криваво-червоний колір. Цвітіння відбувається пізніше звичайного часу.
  • Дрібні пониклі. Такі квіти мають жорсткі пагони, які здатні приймати форму дуги, це є її характерною особливістю. У висоту може досягти розмірів в 100 сантиметрів, а в ширину до 150 сантиметрів. Сорти, що належать даному виду: «Бленхейм», «Кент», «Килим-літак», «Червоні Дзвіночки», «Червоне Ковдра», «Рожева Подушка».
  • Круті пониклі. У висоту кущ може досягати розмірів в 130 сантиметрів. Найвідоміший сорт даного виду – «Fiona», квітки якого виростають досить великими кистями, кількість бутонів досягає 35 штук.

Грунтопокривні сорти були виведені для засажіванія важкодоступних ділянок землі, тому вони добре пристосовуються до будь-яких умов, таким як морози, погана погода, недостатньо хороший грунт, будь-які захворювання рослин, на цей факт варто звернути увагу при виборі виду сімейства троянд. Даний сорт троянд може перетворити сад, зробити його особливим, яскравим і естетично красивим. Ці троянди стануть прикрасою будь-клумб і палісадника.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.